scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମା’ଙ୍କ ସହ ସ୍କୁଲ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଚାପିଦେଲେ ଟ୍ରକ; ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଶିଶୁ ମୃତ, ୧୦୦ ବାଇକ ପୋଡିଦେଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ

14/12/2018 at 12:00 PM

ଅଲିଗଡ଼ ୧୪/୧୨ : ସ୍କୁଲ ଯାଉଥିବା ଶିଶୁକୁ ଟ୍ରକ ଚାପିଦେବା ଫଳରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି | ବନ୍ନାଦେବୀ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ନଗଲା-କଲା ରାଜପଥରେ ଆଜି ସକାଳେ ଜଣେ ଶିଶୁ ନିଜ ମାଙ୍କ ସହ ସ୍କୁଟିରେ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଉଥିଲେ | ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଏକ ଟ୍ରକ ଚାପିଦେବା ଫଳରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଶିଶୁଙ୍କ ମା ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତୀ ଯାଇଥିଲେ | ଘଟଣା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେଇଥିଲା | ଉତ୍ତେଜିତ ଲୋକେ ଟ୍ରକର କାଚ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିବା ସହ ପାଖରେ ଥିବା ଡାଏଲ ୧୦୦ ବାଇକକୁ ପୋଡି ଦେଇଥିଲେ | ଘଟଣା ପରେ ସେଠାରେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ପହଂଚି ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରୁଛନ୍ତି | ଉତ୍ତେଜିତ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖି ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ମୃତୟନ କରାଯାଇଛି | ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଟ୍ରକ ଛାଡି ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି | ପୋଲିସ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଖୋଜୁଛି |


ରୀନା ଉପାଧ୍ୟାୟ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ନଗର ଅଂଚଳରେ ରୁହନ୍ତି | ଖେର ବାଇପାସ ସ୍ଥିତ ଗଗନ ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲରେ ଶିକ୍ଷକତା କରନ୍ତି | ସେହି ସ୍କୁଲରେ ରୀନାଙ୍କ ଝିଅ ବଂଶିକା ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିଲେ | ବଂଶିକା ପ୍ରତିଦିନ ମାଙ୍କ ସହ ସ୍କୁଲକୁ ଯିବା ଆସିବା କରନ୍ତି | ଆଜି ସକାଳେ ପ୍ରାୟ ୮ଟା ବେଳେ ସେ ସ୍କୁଲ ଯାଉଥିବାବେଳେ ନଗଲା-କଲା ରାଜପଥରେ ଏକ ଖାଲରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ସାମ୍ନାରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ଟ୍ରକ ସହ ଧକା ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଟ୍ରକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିଲା | ବଂଶିକା ସ୍କୁଟିରୁ ପଡିଯିବା ଫଳରେ ଟ୍ରକଟି ବଂଶିକାଙ୍କୁ ଚାପି ଦେଇଥିଲା | ରୀନା ସାମାନ୍ୟ ଆଘାତ ହୋଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବଂଶିକାଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା |


ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା | ପୋଲିସ ପହଂଚି ଉତ୍ତେଜିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିଥିଲା | ପୋଲିସ ବଂଶିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜବତ କରି ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇବା ସହ ରୀନାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲ ପଠାଇଛି | ଫେରାର ଡ୍ରାଇଭରକୁ ପୋଲିସ ଖୋଜୁଛି |

   Related Posts