scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କେମିତି ମଲେ ଉଦିତ୍ ନଗର ଥାନା ମହିଳା ASI? ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ କଲେକ୍ଟରଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିଲେ

2/10/2023 at 11:48 AM

ରାଉରକେଲା ୦୨/୧୦: ରାଉରକେଲା ଉଦିତ ନଗର ଥାନାର ASI ଏଲିସ୍ ନାର୍ମୀ ଲୁଗୁନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ପରିବାର ଲୋକେ ଆଣିଲେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ । ମୃତ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ କଲେକ୍ଟର ସୁସ୍ମିତା ମିଞ୍ଜ ହୋଟେଲରେ ରହୁଥିବା ସମୟରେ ସୁସ୍ମିତା ମିଞ୍ଜଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିଲେ ASI ଏଲିସ୍ ନାର୍ମୀ ଲୁଗୁନ । ଗତ ୧୯ ତାରିଖର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା ସୁସ୍ମିତା ମିଞ୍ଜଙ୍କ । ଏହାପରେ ୨୦ ତାରିଖରେ ସସ୍ମିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଆଣିଥିଲେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ।

ଅଭିଯୋଗରେ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ରାଉରକେଲା ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳ, ଗୁରୁଣ୍ଡିଆ bdo , ଗୁରୁଣ୍ଡିଆ cdpo ଙ୍କ ସହ ପୋଲିସ asi ଲୁଗୁନ। ଆଉ ରବିବାର ଏଲିସ୍ ନାର୍ମୀ ଲୁଗୁନଙ୍କ ହୋଇଛି ମୃତ୍ୟୁ । କହିବାକୁ ଗଲେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ରୋକିବାକୁ ଯାଇ ଜୀବନ ଗଲା । ରବିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ରାଜା ଗୋଲ୍ଡ ନାମକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ ରାଜଗାଙ୍ଗପୁରରୁ ରାଉରକେଲା ଯାଉଥିଲା ।

ଉଦିତ ନଗର ଅଗ୍ରସେନ୍ ଭବନ ଛକରେ ଅଗ୍ରେଶନ ଭବନ ଆଡ଼ୁ ଏକ କାର ଆସିବା ଫଳରେ ଯାତ୍ରୀ ବାହି ବସ୍ ସହ ଘଷି ହୋଇଯାଉଥିଲା । ବସ ଡ୍ରାଇଭର ବସ ଅଟକାଇ କାର ମାଲିକଙ୍କ ସହ ବୁଝାମଣା କରି ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯାତ୍ରୀ ଓଲାଇ ଆସି କାର ମରାମତି କରିଦେବାକୁ ଚୁକ୍ତି ହେବା ପରେ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବାସ ବସ ଯାଉଥିଲା ।

ଏହି ସମୟରେ କାର୍ ମାଲିକ ଫୋନ୍ କରିବା ପରେ ବିର୍ଜା ପାଲିରୁ କିଛି ମହିଳା ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଡକାଇ ଥିଲା । ବସ୍‌ଟିକୁ ମ୍ୟୁନିସିପାଲଟି ଛକରେ ଅଟକାଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରିଥିଲେ ଲୋକେ । ଖବର ପାଇ PCR ଭ୍ୟାନରେ ଉଦିତ ନଗର ମହିଳା ASI ଏନ, lugun ପହଞ୍ଚି ବୁଝାସୁଝା କରିଥିଲେ । ହେଲେ ମାନିନଥିଲେ ଉତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକେ ।

ହଠାତ୍ ତଳେ ପଡିଗଲେ ମହିଳା ASI । ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତୁରନ୍ତ ରାଉରକେଲା ସରକାରୀ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଡ଼ାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଗଣ୍ଡଗୋଳ କରିଥିବା ମହିଳା ପୁରୁଷଙ୍କୁ ଉଦିତ ନଗର ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖିଥିବା ବେଳେ କାର ଏବଂ ବସକୁ ଜବତ କରିଛି । ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାର ରେ ସର ଜମିନ ତଦନ୍ତ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛି ।

   Related Posts