Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଛତିଶଗଡ ମାଆ-ଝିଅ ମର୍ଡର ମାମଲା : ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟ ମାଲିକଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ

17/02/2020 at 10:46 AM

ରାୟଗଡ଼ ୧୭/୨: ଛତିଶଗଡ଼ରେ ମାଆ ଝିଅ ଡବଲ ମର୍ଡର ଘଟଣାରେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ପର୍ଦ୍ଦା ହଟୁଛି । ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟ ମାଲିକଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇଛି ପୋଲିସ । ସେପଟେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସହ ଅନୁପ ସାଏଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଜଡିତ । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଦୁଇଟି ଗାଡ଼ି ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥିଲା । ଅନୁପଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ବର୍ଦ୍ଧନ ଟପ୍ପୋଙ୍କୁ ଜେରା ପରେ ଏହି ଖୁଲାସା ହୋଇଛି ।

ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ବଘରାଚକା ସ୍ଥିତ ଘରୁ ବର୍ଦ୍ଧନଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲା ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସ । ଜେରାବେଳେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସତ ଓଗାଳୁଛନ୍ତି ବର୍ଦ୍ଧନ । ଗତକାଲି ପୋଲିସ ବର୍ଦ୍ଧନଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ଆଣି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସ୍ଥଳରେ ଡେମୋ କରିଛି । ଡବଲ ମର୍ଡର ମାମଲାର ଖୁଲାସା କରିବାରେ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା ମିଳିବା ପରେ ଏବେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ବ୍ୟବହୃତ ବୋଲେରୋ ଏବଂ ଲୁହା ରଡ୍ ଜବତ କରିବା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଛି । ଏଥିପାଇଁ ଛତିଶଗଡ଼ର ଏକ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ଓଡ଼ିଶା ଆସିଛି । ଏହି ମାମଲାରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ହାସଲ ପାଇଁ ଅନୁପଙ୍କୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣି ତାଙ୍କର ନାର୍କୋ ଆନାଲିସିସ୍ ଟେଷ୍ଟ କରାଇବାକୁ କୋର୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛି ରାୟଗଡ଼ ପୋଲିସ ।

   Related Posts