ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଇକକୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍‌, ଦୁଗ୍ଧ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ବାହାରିଥିଲେ ରବିନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ଓସ୍କାର ବିଜେତା ଗାୟିକା ଆଇରିନ କାରାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ୬୩ ବର୍ଷରେ ଦୁନିଆକୁ କହିଲେ ଅଲବିଦା
  • ||
  • IND vs NZ : ବର୍ଷାରେ ଧୋଇଗଲା ମ୍ୟାଚ୍, ୨ ଦିନିକିଆ ବାତିଲ
  • ||

ଅଧ ଡଜନେରୁ ଅଧିକ ଜଣ ସଂପୃକ୍ତ ଅମରେଶ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ, ୧୦ ଦିନରେ ପୋଲିସ ଧରିଛି ମାତ୍ର ତିନି ଜଣଙ୍କୁ

6/11/2019 at 7:20 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୬|୧୧: ଭୁବନେଶ୍ବର ସୁନ୍ଦରପଦାରେ ଅମରେଶ ନାୟକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ୧୦ଦିନ ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ । ବର୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ପୂରା ଘଟଣାରେ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା କହିଲେ ଡିସିପି । ଏଥି ସହ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା କଥା ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଖୋଲା ଆକାଶ ତଳେ ବୁଲୁଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ କାହିଁକି ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ଟାଳଟୁଳ ନୀତି ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛି ତାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ମୃତ ଅମରେଶଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ।  …..

୧୦ଦିନର କସରତ ପରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲା ପୋଲିସ । ଭୁବନେଶ୍ବର ସୁନ୍ଦରପଦାରେ ଅମରେଶ ନାୟକ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ କଲେ ଡିସିପି ଅନୁପ ସାହୁ । ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶଙ୍କର ବସ୍ତିଆ ଓ ତା’ର ସହଯୋଗୀ ଜଗଦିଶ୍‌ ଗଜେନ୍ଦ୍ର ଓ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ମଲିକକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଦୀପାବଳି ରାତିରେ ଅମରେଶ ନାୟକ ଓ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଏହି ସଂଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣରେ ଅମରେଶଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରାୟ ୧୫ରୁ ୨୦ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅମରେଶଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ତାଙ୍କ ଏତଲାରେ ଦର୍ଶାଇଥିଲେ । ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ପୋଲିସ ମାତ୍ର ୩ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିପାରିଛି । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ  ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଜାରି ରହିଛି ପୋଲିସର ଚଢ଼ାଉ ।

ସେପଟେ ଖୋଲାରେ ବୁଲୁଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଅମରେଶଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ଧମକ ଚମକ୍‌ ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ସାକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ଏମିତିରେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ କାହିଁକି ଟାଳଟୁଳ ନୀତି ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛି ବୋଲି ପାଲଟା ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଅମରେଶଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ।

ଏହି ଘଟଣାରେ କେତେ ଶୀଘ୍ର ଅନ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ପୋଲିସ ସଫଳ ହେଉଛି ତା’ ଉପରେ ରହିବ ନଜର ।

   Related Posts