ବାରଣାସୀ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍‌ର ଶିଳାନ୍ୟାସ କରିବେ PM ମୋଦି, ସାମିଲ ହେବେ ଏହି ବଡ ବଡ ଖେଳାଳି

Published By : Prameya-News7 Bureau | September 21, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୧।୦୯: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୩ରେ ବାରାଣାସୀ ଗସ୍ତରେ ଯାଇ ୪୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ନିର୍ମିତ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମର ଶଳାନ୍ୟାସ ପକାଇବେ। ଏହା ସହିତ ସେ ବାରାଣାସୀ ସମେତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ୧୪ ଟି ଅଟଳ ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଉଦଘାଟନ କରିବେ ।

 ବାରାଣାସୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମର ଶିଳାନ୍ୟାସ କରିବା  ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସଚିନ ତେନ୍ଦୁଲକର, ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର, କପିଲ ଦେବ, ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ସମେତ ଅନେକ ଭେଟେରାନ କ୍ରିକେଟ୍ ତାରକା ମଧ୍ୟ ମଞ୍ଚରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ୨୩ ତାରିଖ ଦିନ ବାରାଣାସୀ ବିମାନ ବନ୍ଦରରୁ ହେଲିକପ୍ଟର ଯୋଗେ ଗଞ୍ଜାରୀରେ ପହଞ୍ଚିବେ। ସେ ବିସିସିଆଇ ସଭାପତି ରୋଜର ବିନି, ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ରାଜୀବ ଶୁକ୍ଲା, ସଚିବ ଜୟ ଶାହା, ୟୁପି କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ ସଭାପତି ନିଧିପତି ସିଙ୍ଘାନିଆ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କ୍ଷୁଦ୍ଧବୀର ସିଂଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ରିମୋଟ ଦବାଇ ବାରାଣାସୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମର ଶିଳାନ୍ୟାସ ପକାଇବେ।

ଏହା ପରେ ସେ ସାଧାରଣ ସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ। ଏହା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ହେଲିକପ୍ଟର ଯୋଗେ ସମ୍ୱର୍ନାନନ୍ଦ ସଂସ୍କୃତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଆସି ରାସ୍ତାରେ ରୁଦ୍ରକ ସମ୍ମିଳନୀ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପହଞ୍ଚିବେ। ସେଠାରେ ସେ ରାଜ୍ୟର ୧୪ ଟି ଅଟଳ ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଉଦଘାଟନ କରିବେ।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/commenting-on-sanatan-dharma-the-actor-received-threats/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/commenting-on-sanatan-dharma-the-actor-received-threats/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.