AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ କାମନା କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଲେ…

30/12/2022 at 6:49 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନେରନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ କାମନା କରିଛନ୍ତି । ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ରିଷଭ ପନ୍ତ ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଲଗଜରୀ କାର ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଦିଲ୍ଲୀ-ଡେହରାଡୁ ରାଜମାର୍ଗରେ ଏକ ଡିଭାଇଡର ସହ ପିଟି ହେବା ପରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ୨୫ ବର୍ଷୀୟ ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ, ପିଠି ଏବଂ ଗୋଡରେ ଆଘତ ଲାଗିଛି । ଏବେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହଛି ।

ପିଏମ ମୋଦୀ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି, ଜଣା-ଶୁଣା କ୍ରିକେଟର ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବ୍ୟଥିତ । ମୁଁ ତାଙ୍କର ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି ।

ଦିଲ୍ଲୀରୁ ନିଜ ଘର ରୁଡକୀ ଯିବା ସମୟରେ ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କ ମର୍ସିଡିଜ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ସକାଳ ପ୍ରାୟ ସାଢେ ୫ଟାରେ କାର ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ହୋଇ ଡିଭାଇଡର ସହ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା ।  ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ କାରରେ ନିଆ ଲାଗିଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ କାରରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲେ, ପରେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା।

   Related Posts