scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ରେକର୍ଡର ବି ରେକର୍ଡ, ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ବିଜୟର କ୍ରେଡିଟ୍ ଗୁଜରାଟକୁ ଦେଲେ ପିଏମ ମୋଦୀ

8/12/2022 at 10:21 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗୁଜରାଟରେ ବିଜେପିର ବିପୁଳ ବିଜୟ ପରେ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଏବଂ ଗୁଜରାଟବାସୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି ପିଏମ ମୋଦୀ । ଏହି ଅବସରରେ ଉଦବୋଧନ ଦେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ପରିବାରବାଦ ବିରୋଧରେ ଜନଆକ୍ରୋଶ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହା ଲୋକତନ୍ତ୍ର ପାଇଁ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ । ପିଏମ କହିଛନ୍ତି, ଗୁଜରାଟ କମାଲ କରିଛି, ଗୁଜରାଟର ଜନତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ । ପିଏମ ମୋଦୀ କହିଥିଲେ, ମୁଁ ଗୁଜରାଟ ଜନତାଙ୍କୁ କହିଥିଲି ଏଥର ନରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବା ଦରକାର । ଭୂପେନ୍ଦ୍ର-ନରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗନ୍ତୁ, ଏଥିପାଇଁ ନରେନ୍ଦ୍ର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥିଲା । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଗୁଜରାଟର ଜନତା ରେକର୍ଡ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି । ବିଜେପି ଗୁଜରାଟର ପ୍ରତି ପରିବାର ସଦସ୍ୟ।

ପିଏମ ମୋଦୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହି ନିର୍ବାଚନରେ ବଡ଼ ସଂଖ୍ୟାରେ ଯୁବ ଭୋଟର ଥିଲେ । ଏମାନେ କଂଗ୍ରେସ ଶାସନ ଦେଖି ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବିଜେପିର କାମ ଦେଖିଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଆମ ଉପରେ ଭରସା କଲେ । ପିଏମ କହିଥିଲେ ଯେ ଭିଜନ ଏବଂ ବିକାଶ ଯୁବକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିପାରିଛି । ବିଜେପି ଭିଜନ ଏବଂ ବିକାଶ ପ୍ରତି ପ୍ରତିବଦ୍ଧ ଅଟେ । ଯୁବକ ସେତେବେଳେ ଭୋଟ ଦିଅନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଭରସା କରନ୍ତି ଏବଂ ସରକାରଙ୍କ କାମ ନଜର ଆସେ । ଆଜି ଯୁବକମାନେ ବିପୁଳ ମାତ୍ରାରେ ବିଜେପିକୁ ଭୋଟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ବିଜେପିର ବିଜୟରେ ସବୁ ଭୋଟରଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ । ଗୁଜରାଟ ସହ ହିମାଚଳ, ଦିଲ୍ଲୀ ଏମସିଡି, ୟୁପି, ବିହାର ଉପନିର୍ବାଚନ କଥା ମଧ୍ୟ ପିଏମ ମୋଦୀ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ । ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗଙ୍କୁ ବି ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ । ପିଏମ ମୋଦୀ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ପ୍ରତିଟି ଭୋଟରଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ, ହିମାଚଳର ନିର୍ବାଚନରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରତିଶତ କେବେବି ବିଜୟ ଏବଂ ପରାଜୟର ବ୍ୟବଧାନ ରହି ନାହିଁ । ଏହାର ଅର୍ଥ ଜନତା ମଧ୍ୟ ବିଜେପିରୁ ବିଜୟୀ କରାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲେ । ହିମାଚଳର ବିକାଶ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିବଦ୍ଧ ରହିବ।        

   Related Posts