scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ରାଲିକୁ ଭାରତ ମାତା ହୋଇ ପହଞ୍ଚିଥିଲା କୁନି ଝିଅ, କ’ଣ କହିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ; ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

26/11/2023 at 9:02 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ରବିବାର ତେଲଙ୍ଗାନା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରରେ ନିର୍ମଳ ଜିଲ୍ଲାର ରାଲିକୁ ସମ୍ୱୋଧିତ କରିବା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ରାଲିକୁ ଜଣେ କୁନି ଝିଅ ଭାରତ ମାତା ହୋଇ ଆସିଥିଲା, ଯାହାଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ରାଲିକୁ ସମ୍ୱୋଧିତ କରିବା ବେଳେ ପିଏମ୍ ମୋଦୀଙ୍କ ନଜର ଝିଅ ଉପରେ ପଡ଼ିବା ପରେ ସେ ତୁରନ୍ତ ନମସ୍କାର କରିଥିଲେ । ଝିଅଟି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ନମସ୍କାର ଜଣାଇଥିଲା ।

ସାମନାକୁ ଆସିଥିବା ଭିଡିଓରେ ଛୋଟ ଝିଅଟି ଭାରତ ମାତା ପୋଷାକରେ ନଜର ଆସୁଛି । ଝିଅକୁ ଦେଖି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହୁଛନ୍ତି, ‘ଦେଖୁଛି ଝିଅଟି ତ୍ରିରଙ୍ଗା ପତାକା ଧରି ଉଡାଉଛି । ଦେଖନ୍ତୁ ସେ ଭାରତ ମାତା ହୋଇ ଆସିଛି । ବାଃ ବାଃ । ପ୍ରତିଟି ଯୁବବର୍ଗକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଉଛି ଝିଅ । ସାବାସ୍ ଝିଅ । ନମସ୍କାର’।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଚଳିତ ମାସ ଆରମ୍ଭରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ଛତିଶଗଡ଼ ରାଲିକୁ ଛୋଟ ଝିଅ ଆସିଥିଲା । ନିଜ ହାତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ଏକ ଫଟୋଚିତ୍ରକୁ ସେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାଏ ଧରି ରହିଥିଲା । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନଜର ପଡ଼ିବା ପରେ ସେଠାରେ ଥିବା ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ଦ୍ୱାରା ସେହି ଫଟୋଚିତ୍ରକୁ ମଗାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଝିଅକୁ ଚିଠି ଲେଖିବେ ବୋଲି ସେଠାରୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ । ଏହାର କିଛି ଦିନ ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ସେହି ଝିଅକୁ ଚିଠି ଲେଖି ଫଟୋ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା କହିଥିଲେ ।

Also Read: ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ କଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ: ଫଟୋ ଆଙ୍କିଥିବା ଝିଅକୁ ଲେଖିଲେ ଚିଠି, ନିର୍ବାଚନୀ ରାଲିରେ କରିଥିଲେ ପ୍ରଶଂସା

   Related Posts