suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କୁ ଗୁଳି ମାଡ଼, ଛାତିରେ ବାଜିଛି ଗୁଳି
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଏବେ କେମିତି ଅଛି PM ମୋଦୀଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ? ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରୁ ଆସିଲା ବଡ ଅପଡେଟ୍‌

29/12/2022 at 8:24 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୯।୧୨: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ମା ହୀରାବେନ ବୁଧବାର ଦିନ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପଡିଥିଲେ । ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଅହମ୍ମଦାବାଦର ଏକ ସୁପର ସ୍ପେସିଆଲିଟି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଅପରାହ୍ନରେ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ପହଞ୍ଚି ଡାକ୍ତରଖାନା ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ଗୁଜରାଟର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ପଟେଲ ଏବଂ ଡାକ୍ତରଖାନାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡକ୍ଟର ଆର.କେ ପଟେଲ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଡାକ୍ତରଖାନା ତରଫରୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଏବେ ସ୍ଥିର ରହିଛି ଏବଂ ସେ ସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି।

ଡାକ୍ତରଖାନାର ଏହାର ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛି ଯେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ଅହମ୍ମଦାବାଦସ୍ଥିତ ଜାତିସଂଘ ମେହେଟା ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ କାର୍ଡିଓଲୋଜି ଏବଂ ରିସର୍ଚ୍ଚ ସେଣ୍ଟରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି। ‘ହୀରାବେନ ଆଇସିୟୁରେ ନାହାଁନ୍ତି । ତାଙ୍କୁ ଦିନେ କିମ୍ବା ଦୁଇ ଦିନ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ସୂଚନାନୁସାରେ, ପିଏମ ମୋଦୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ହାତ ଧରି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥାରେ ଉନ୍ନତି ଦେଖିବା ପରେ ସେଠାରୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ।

ହୀରବେନ୍ ସାନପୁଅ ପଙ୍କଜଙ୍କ ସହ ଗାନ୍ଧିନଗରରେ ରୁହନ୍ତି। ପଙ୍କଜ ଗୁଜୁରାଟ ସରକାରଙ୍କ ଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ଅଧିକାରୀ। ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଜାଣିବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଯାଉଥିବା ନେତାଙ୍କ ଏକ ଧାଡି ଥିଲା। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଋଷିକେଶ ପଟେଲ, ମହିଳା ଓ ଶିଶୁ ବିକାଶ ମନ୍ତ୍ରୀ ଭାନୁବେନ ବାବରିଆ ଏବଂ ସାଂସଦ ପାର୍ବତଭାଇ ପଟେଲ ଏବଂ ଜୁଗାଲଜୀ ଠାକୁରଙ୍କ ସମେତ ରାଜ୍ୟର ବହୁ ମନ୍ତ୍ରୀ, ସାଂସଦ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ନେତା ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

   Related Posts