AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଫୁଲବାଣୀ ସଦର ଥାନା ପାତିଆମ୍ବାରେ ଲାଲବାହିନୀର ହମଲା ଘଟଣା: ଟିକିରିପଡ଼ା ଏବଂ ମାଦିକୁଲା ଗାଁର ୮ ଜଣଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ

15/01/2019 at 4:08 PM

ଫୁଲବାଣୀ୧୫|୧:  ଫୁଲବାଣୀ ସଦର ଥାନା ପାତିଆମ୍ବାରେ ଲାଲବାହିନୀର ହମ୍‌ଲା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ  । ମାଓବାଦୀଙ୍କ ସହ ଲିଙ୍କ୍ ଅଭିଯୋଗରେ  ଟିକିରିପଡ଼ା ଏବଂ ମାଦିକୁଲା ଗାଁର ୮ ଜଣଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇନେଇ ଜେରା କରୁଛି ପୋଲିସ । ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପ୍ରତିବାଦରେ ଦୁଇ ଗାଁର ଶତାଧିକ ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଏବଂ ଏସପିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳାୟ ଘେରାଉ କରିଛନ୍ତି ।

ଫୁଲବାଣୀ ପାତିଆମ୍ବାରେ ନକ୍ସଲ ହମ୍‌ଲା ଘଟଣାରେ ଆକ୍ସନକୁ ଆସିଲା ପୋଲିସ । ଲାଲବାହିନୀ ସହ ସଂପର୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ଟିକିରିପଡ଼ା ଏବଂ ମାଦିକୁଲା ଗାଁର ୮ ଜଣଙ୍କୁ ରାତି ଅଧରେ ଘରୁ ଉଠାଇନେଲା  । ଗୁପ୍ତ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇ ଜେରା ଚାଲିଛି ସମସ୍ତଙ୍କୁ । ସେପଟେ ପୋଲିସର ଏମିତି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନକୁ ନେଇ ତାତିଛନ୍ତି ଉଭୟ ଗାଁର ଶତାଧିକ ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷ । ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଏବଂ ଏସପିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଉ କରିଛନ୍ତି । ୮ ଜଣ ଯାକ ସମସ୍ତେ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ । ତେଣୁ ତୁରନ୍ତ ସେମାନଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏକ ସ୍ମାରକପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ।

ଗତ ୫ ତାରିଖ ବିଲମ୍ବିତ ରାତିରେ ପାତିଆମ୍ବା ଠିକାଦାର କ୍ୟାମ୍ପରେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥିଲେ ମାଓବାଦୀ । ଟ୍ରାକ୍ଟର, ଜେସିବି, ୪୦୭ ଟ୍ରକ, ମିକ୍ସର ମେସିନ୍ ଆଦି ପୋଡ଼ିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ରାତ୍ରୀ ଜଗୁଆଳୀକୁ ଗୁଳି କରି ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ।

ନିରୀହ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେଇ ପୋଲିସ ଦୋଷ ଛଡ଼େଇଲେ ହେବନି । ତେଣୁ ଏ ଦିଗରେ ଦେଖି ଚାହିଁ ଆକ୍ସନ ଓହ୍ଲାଇବା ଜରୁରୀ ହୋଇପଡ଼ିଛି ।

   Related Posts