suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, ଧାନ ଗଦା ସଜାଡି ରଖୁଥିବାବେଳେ ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ବହିରା ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୫ ବାଇକ୍‌କୁ ପିଟି ହୋଟେଲରେ ପଶିଲା ସ୍କର୍ପିଓ
  • ||

RWSSର ପୂର୍ବତନ କନ୍ସଲଟାଣ୍ଟଙ୍କୁ ଜରିମାନା ସହ ଦଣ୍ଡାଦେଶ, ରାୟ ଶୁଣାଇଲେ ଭିଜିଲାନ୍ସ କୋର୍ଟ

22/01/2023 at 9:02 AM

ଫୁଲବାଣୀ ୨୨।୦୧ :  ଆର୍‌ଡବ୍ଲୁଏସ୍‌ଏସ୍‌ର ପୂର୍ବତନ କନ୍ସଲଟାଣ୍ଟଙ୍କୁ ଜରିମାନା ସହ ଦଣ୍ଡାଦେଶ । ଏକ ଲାଞ୍ଚ ମାମଲାରେ ଶୁଣାଣି କରି ଫୁଲବାଣୀ ଭିଜିଲାନ୍ସ କୋର୍ଟ ଏହି ରାୟ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି । ଆର୍‌ଡବ୍ଲୁଏସ୍‌ଏସ୍‌ର ପୂର୍ବତନ କନ୍ସଲଟାଣ୍ଟ ଉତ୍କଳ କେଶରୀ ବସ୍ତିଆଙ୍କୁ ଚାରିବର୍ଷ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ ସହ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଜରିମାନା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।  

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବସ୍ତିଆ କନ୍ସଲଟାଣ୍ଡ ଥିବା ବେଳେ ସ୍ୱଚ୍ଛ ଭାରତ ଯୋଜନାରେ ପାଇଖାନା ନିର୍ମାଣ ଲାଗି ଓ୍ୱାର୍କ ଓର୍ଡର ଦେବା ପାଇଁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ଦାବି କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଭିଜିଲାନ୍ସର ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିଲା । ପରେ ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଅଧିକାରୀମାନେ ମାଡିବସିଥିଲେ ।

ଆଉ ଏବେ ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରି ରାୟ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି ଭିଜିଲାନ୍ସ କୋର୍ଟ । ସାକ୍ଷୀ ପ୍ରମାଣକୁ ଭିତ୍ତି କରି ବସ୍ତିଆଙ୍କୁ ଚାରି ବର୍ଷର ଜେଲ୍‌ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ସହ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ଜରିମାନା ଦେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଯଦି ଜରିମାନା ଅନାଦେୟ ହେଲା, ତେବେ ଅଧିକା ୬ ମାସ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡା ଦେବାକୁ ଆଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି କୋର୍ଟ ।

   Related Posts