suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ଖାଦ୍ୟ ଅର୍ଡର କଲେ ଯୁବତୀ, ସମାନ ଅର୍ଡର ନେଇ ପହଞ୍ଚିଗଲେ ୪୨ ଡେଲିଭରି ବୟ…

3/12/2020 at 10:36 AM

ମାନିଲା ୩।୧୨: ଅନସାଇନ୍ ରେ ଖାଇବା ଅର୍ଡର କଲେ ଯୁବତୀ, ଅର୍ଡର ନେଇ ପହଞ୍ଚିଗଲେ ୪୨ ଡେଲିଭରି ବୟ । ଫିଲିପାଇନ୍ସରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏଭଳି ଘଟଣା । ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ଡେଲିଭରି ବୟଙ୍କୁ ଦେଖି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ କିଛି ବୁଝିପାରିନଥିଲେ ଯେ, କଣ ହୋଇଛି ।

ସନ୍ ଷ୍ଟାର ଡଟ୍ କମ୍ ର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଫିଲିପାଇନ୍ସ ସେବୁରୁ ସ୍କୁଲରେ ପଢୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବତୀ ଏକ ଫୁଡ୍ ଆପ୍ ଜରିଆରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପାଇଁ କିଛି ଖାଦ୍ୟ ଅର୍ଡର କରିଥିଲେ । ଖାଦ୍ୟ ଅର୍ଡର କରିବା ପରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ନିଜ ଜେଜେମାଙ୍କ ସହ ଖାଦ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେହି ଯୁବତୀଙ୍କ ଘର ନିକଟରେ ଅର୍ଡର ନେଇ ଡେଲିଭରି ବୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ।

ମାତ୍ର ସେହି ଖାଇବା ନେଇ ଆହୁରି ଡେଲିଭରି ବୟ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଦେଖୁ ଦେଖୁ ୪୨ ଜଣ ଡେଲିଭରି ବୟ ସମାନ ଅର୍ଡର ନେଇ ଯୁବତୀଙ୍କ ଘର ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲେ । କିଛି ସମୟ ଯାଏଁ କେହି କିଛି ବୁଝି ପାରିନଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଜମା ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଜଣେ ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବତୀ ଏହି ସବୁ ଦୃଶ୍ୟକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଅପଲୋଡ୍ କରିଦେଇଥିଲେ ।

ଶେଷରେ ଜଣାପଡିଲା ଯେ, ଫୁଡ୍ ଆପ୍ ର ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁଁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଥିଲା । ଫଳରେ ଜଣଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତେ ୪୨ ଡେଲିଭରି ବୟ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ । ଠିକ୍ ଭାବେ ଆପ୍ କାମ ନକରିବାରୁ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଦେଇଥିବା ଅର୍ଡରକୁ ନେଇ ୪୨ ଜଣ ଡେଲିଭରି ବୟ ପହଞ୍ଚି ୟାଇଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ହାତରେ ଖାଇବା ମଧ୍ୟ ଥିଲା ।

   Related Posts