scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ପେଟ୍ରୋଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର, ଜାରି ରହିଛି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ

8/12/2022 at 10:32 PM

ଧର୍ମଗଡ଼,୦୮/୧୨: ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୨୬ କଳାହାଣ୍ଡି-ନବରଙ୍ଗପୁର ସୀମାନ୍ତ ଆମପାଣି ଘାଟିରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଓଲଟି ପଡ଼ିିଛି । ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ପେଟ୍ରୋଲ ଲିକେଜ ଯୋଗୁଁ ଯାତାୟାତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି l ସୂଚନା ଅନୁଯାଇ ପାରାଦ୍ୱୀପରୁ ବୋରିଗୁମ୍ମା ଅଭିମୁଖେ ଏକ ପେଟ୍ରୋଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଯିବା ସମୟରେ କଳାହାଣ୍ଡି ଏବଂ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ସୀମାନ୍ତ ଆମପାଣି ଘାଟିର ଏକ ବୁଲାଣିରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟି ପଡିଥିଲା । ଫଳରେ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ପେଟ୍ରୋଲ ନିର୍ଗତ ହୋଇ ରାସ୍ତାରେ ବୋହି ଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା l

ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଆମପାଣି ପୋଲିସ, କୋକସରା ଏବଂ ନବରଙ୍ଗପୁର ଅଗ୍ନିଶ୍ରମ ବିଭାଗ ପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଥିବା ବେଳେ କୌଣସି ଅଘଟଣ ନହେବ ସେଥିପାଇଁ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିବା ସ୍ଥାନରୁ ଏକ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଗାଡି ଗୁଡିକୁ ଅଟକାଉଛନ୍ତି । ରାସ୍ତା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଛି l ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଭବାନୀପାଟଣାରୁ ଏକ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଟିମ ପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବା ସହିତ ଦୁଇଟି କ୍ରେନ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଜେସିବି ମାଧ୍ୟମରେ ଟ୍ୟାଙ୍କରକୁ ରାସ୍ତାରୁ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରହିଛି l

ଦୀର୍ଘ ୮ ଘଣ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ରାସ୍ତା ବନ୍ଦ ଥିବାରୁ ଗାଡି ଚଳାଚାଳ ବନ୍ଦ ରହିଛି । ଫଳରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି l ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଧର୍ମଗଡ ଉପଜିଲ୍ଲାପାଳ, ଧର୍ମଗଡ SDPO, କୋକସରା BDO ପହଞ୍ଚି ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିବା ସହିତ ସ୍ଥିତି ଅନୁଧ୍ୟାନ କରୁଛନ୍ତି l

   Related Posts