scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଗାଡ଼ି ଆଗରେ ପ୍ରେସ୍‌ ଲେଖି ଚାଲାଣ ହେଉଛି ଗୋରୁ, ଅଟକାଇବାରୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ସାମ୍ୱାଦିକଙ୍କୁ ଧମକ

5/07/2021 at 6:00 PM

ସାଲେପୁର, ୦୫/୦୭: କଥାରେ ଅଛି ଚୋର ମୁହଁ ଟାଣ । ନିଜକୁ କେତେବେଳେ ସାମ୍ବାଦିକ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ନିଜକୁ ଓକିଲ ବୋଲି ଗାଡିରେ ଲୋଗୋ ଲଗାଇ କରୁଥିଲେ ଗୋରୁ ଚାଲାଣ । ପ୍ରେସ ଲେଖାଥିବା ଏକ ଟାଟା ଏସି ଗାଡିକୁ ଅଟକାଇବାରୁ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ। ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି କଟକ ଜିଲ୍ଲା ଜଗତପୁର ଥାନା ପାଗା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭୀମରାଜପୁର ଗାଁରେ ।

ଭୀମରାଜପୁର ଠାରେ ଏକ ଟାଟା ଏସି ଗାଡିରେ ପ୍ରେସ ଲେଖାହୋଇଥିବା ଗାଡି ଭିତରେ ଗାଈ ଥିବାରୁ ସନ୍ଦେହରେ ସ୍ଥାନୀୟ ସାମ୍ବାଦିକ ଗାଡି ଭିତରେ କଣ ଅଛି ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ । ସେଥିରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ଲୋକ ଆଠଗଡ ଖୁଣ୍ଟୁଣି ଅଞ୍ଚଳର ଅଶୋକ ସାହୁ ନିଜକୁ ସାମ୍ବାଦିକ କହିବା ସହ ଓକିଲ କହି ଗାଳିଗୁଲଜ କରି ଜୀବନରୁ ମାରିଦେବାକୁ ସାମ୍ବାଦିକ ଯଶୋବନ୍ତ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ । ଆଉ ସେଠରୁ ୨ଜଣ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଡକାଇ ଯଦି ପୋଲିସ ଆମକୁ ଧରେ ତେବେ ତୋତେ ଜୀବନରୁ ଏଇଠି ମରିଦେବୁ ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

୨ଜଣ ସହଯୋଗୀ ହେଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ବାରୋ ଓ ରମୋ। ଏହି ଘଟଣା ନେଇ ପାଗାଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଲିଖିତ ଜଣାଇବାରୁ ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଟାଟା ଏସି ଗାଡି ସହ ଜଣକୁ ଫାଣ୍ଡିରେ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଥିବାର ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

   Related Posts