oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

ଏହି ୪ ରାଶିର ଲୋକେ ଭାଗ୍ୟବଳେ ହୋଇଥାନ୍ତି ଧନୀ, ଦାମୀ ଗାଡି ଏବଂ ଘରର ମାଲିକ ହେବାକୁ ଲାଗିନଥାଏ ବେଶି ସମୟ

11/08/2021 at 12:04 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୧/୦୮ : ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କୁହାଯାଏ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜନ୍ମ ଯେଉଁ ନକ୍ଷତ୍ର ଏବଂ ରାଶିରେ ହୋଇଥାଏ, ତାହାର ପ୍ରଭାବ ସାରାଜୀବନ ପାଇଁ ତାର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଉପରେ ପଡିଥାଏ । ଲୋକଙ୍କ ଗୁଣ ଏବଂ ଅବଗୁଣ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ଏବଂ ତାଙ୍କର ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ହୋଇଥାଏ । ଏହିପରି ୪ ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଜନ୍ମରୁ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବୁଦ୍ଧି ପାଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଧନ ସେମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ । ଯଦି ସେମାନେ ଜୀବନରେ ସେମାନଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିଥାନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଗାଡି ଠାରୁ ଘର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତର ମାଲିକ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

ବୃଷ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ଶୁକ୍ରଗ୍ରହ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଶୁକ୍ରଙ୍କୁ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଗ୍ରହ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ସେଥିପାଇଁ ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆରମ୍ଭରୁ ମହଙ୍ଗା ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିଥାନ୍ତି । ଏହି ଲୋକମାନେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଯଦି ସେମାନେ ସଠିକ୍ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଏବଂ ଭଲ ଶିକ୍ଷା ପାଇଥାନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଅଗ୍ରଗତି କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ କମ୍ ବୟସରେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି, ଘର ଏବଂ କାର୍ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଥାନ୍ତି ।

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବୁଦ୍ଧି ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ସେମାନେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଜୀବନ ଦେଇ କରିଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଭୌତିକ ଜିନିଷକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି । ଏଗୁଡିକ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ, ସେମାନେ ଯତ୍ନର ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ସମସ୍ତ ଭୌତିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବା ପରେ ହିଁ ନିଶ୍ୱାସ ନେଇଥାନ୍ତି । ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଥାଏ, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ମିଶ୍ରଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ସଫଳ ଦେଇଥାଏ ।

କର୍କଟ ରାଶି: କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ସୁଖ ପାଇବାକୁ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଘରର ଦାୟିତ୍ତ୍ୱରେ ଫସି ରହିଥାନ୍ତି, ତେଣୁ ସେମାନେ ଯାହା ବି କରିଥାନ୍ତି, ପରିବାରର ସୁଖ ପାଇଁ କରିଥାନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇଥାଏ ।

ସିଂହ ରାଶି: ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ମଧ୍ୟ ସିଂହ ପରି । ସେମାନେ ଜଣେ ରାଜାଙ୍କ ପରି ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ଏବଂ ନିଜ ପଥ ନିଜେ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦାମୀ ଜିନିଷ ସେମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ପାଇବା ପାଇଁ ସେମାନେ ସମସ୍ତ ଉଦ୍ୟମ କରିଥାନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ସେମାନଙ୍କୁ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଧନୀ କରିଥାଏ ।

   Related Posts