ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଆଜି ପୁଣି ବସିଛି କଂଗ୍ରେସର ନିରଞ୍ଜନ ହଟାଓ ଗୋଷ୍ଠୀର ବୈଠକ

3/11/2019 at 11:31 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩।୧୧: ଆଜି ପୁଣି ବସିଛି କଂଗ୍ରେସର ନିରଞ୍ଜନ ହଟାଓ ଗୋଷ୍ଠୀର ବୈଠକ | ଭୁବନେଶ୍ବରର ଏକ ହୋଟେଲରେ ଏମାନେ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି | ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମଙ୍କୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ପିସିସି ସଭାପତି କରାଯିବା ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ହାଇକମାଣ୍ଡଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବା ଏଜେଣ୍ଡାରେ ଏହି ବୈଠକ ବସିଛି | ନିରଞ୍ଜନଙ୍କୁ ହଟାଇ ମୋକିମଙ୍କୁ ଗାଦିରେ ବସାଇବାର ଲବି କେମିତି ଦିଲ୍ଲୀ ଦରବାରରେ ଉଚିତ ଭାବେ ଉପସ୍ଥାପିତ ସେ ନେଇ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି | ପାନ୍ଥନିବାସରେ ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି |

ପାନ୍ଥନିବାସ ବୈଠକ ପରେ ପିସିସି ସଭାପତିଙ୍କ ଘରେ ବୈଠକ ବସିଥିଲା | ଲାଗୁଥିଲା ସବୁ ଠିକଠାକ ହୋଇଗଲା | ତେବେ ଆଜି ପୁଣି ଏହି ଗୋଷ୍ଠୀ ଏକାଠି ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହା ପ୍ରଚ୍ଛଦପଟରେ କାହାର ଗୋଟି ଚାଳନା ରହିଛି, ତାହା ହିଁ ସବୁଠୁ ବଡ଼ ସସପେନ୍ସ | କାରଣ ଯେଉଁମାନେ ଏକାଠି ହେଉଛନ୍ତି, ଯାହା ନାଁ ସୁପାରିସ କରୁଛନ୍ତି, ସମସ୍ତେ ନିରଞ୍ଜନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା | ତେଣୁ ଖୋଦ୍ ନିରଞ୍ଜନ ଏଭଳି ନାଟକ ରଚନା କରିଥିବା ବି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି | ରାଜ୍ୟରେ କଂଗ୍ରେସର ଦୁର୍ବଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଯୋଗୁଁ ସେ ହଟିବା ଥୟ ଥିବାରୁ ନିଜ କ୍ୟାମ୍ପ ହାତରେ କ୍ଷମତା ରଖିବାକୁ ସେ ଏଭଳି ଚାଲ୍ କରୁ ନାହାନ୍ତି ତ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି |

   Related Posts