scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଫୁଲ୍ ଟେନସନରେ ପିସିସି ମୁଖିଆ ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ : କହିଲେ ‘ଯିଏ ଦଳ ଛାଡ଼ିବା କଥା ଶୀଘ୍ର ଛାଡ଼’

15/01/2019 at 5:49 PM

ବିଜେଡି-ବିଜେପି ଭିତରେ ସିଧା ଫାଇଟ୍ କଂଗ୍ରେସର ସ୍ଥିତି ଏବେ ରାହୁଲ ଭରସାରେ । ହେଲେ ଠିକ୍ ରାହୁଲ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହାର କିଛି ବିଧାୟକ ଦଳକୁ ଧୋକା ଦେବାକୁ ବସିଛନ୍ତି । ଏ ସ୍ଥିତି ଦେଖି ନିରଂଜନ କହିଲେଣି, ଯିଏ ଦଳ ଛାଡ଼ିବା କଥା ଶୀଘ୍ର ଛାଡ଼

ମୋଦି-ନବୀନଙ୍କ ସଭା ଆଉ ସମାବେଶରେ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତି ଜମୁଛି । ଆଉ ସେପଟେ କଂଗ୍ରେସ ବ୍ରେକିଂର, ବ୍ରେକିଂ ନ୍ୟୁଜ୍ରେ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତି ଉଠୁଛି ପଡୁଛି । ଦଳ ଛାଡ଼ିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ନିଆଁରେ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକମାନେ ବାରମ୍ବାର ଘିଅ ଢାଳୁଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଫୁଲ୍ ଟେନସନରେ ପିସିସି ମୁଖିଆ ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ।  ଯେତେ ଯାହା କଲେ ବି କେହି ଅଟକିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନାହାନ୍ତି । ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ନିରଞ୍ଜନ ଅଙ୍ଗୁର ନ ଖାଇପାରି ଖଟା ଫର୍ମୁଲାରେ ବୟାନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ସିଧା ସିଧା ଶୁଣେଇଛନ୍ତି ଯିଏ କଂଗ୍ରେସ ଆଦର୍ଶରେ ଚାଲିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି, ସେ ଦଳ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଆନ୍ତୁ । ଲୋକେ ଆଦର୍ଶହୀନ ନେତାଙ୍କ ବିକଳ୍ପ ତିଆରି କଲେଣି ।

ନବ ଦାସଙ୍କ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡିବା ଘୋଷଣା ପରେ ଯୋଗେଶ ସିଂ, ପ୍ରକାଶ ବେହେରା, ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ମାଝୀଙ୍କ ନାଁ ବି ଉଠୁଛି । ଏମାନେ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡ଼ି ବିଜେଡିକୁ ଯିବାକୁ ଟାକି ବସିଛନ୍ତି ।  ଠିକ୍ ସେତିକିବେଳେ ଏମାନେ ଦଳ ଛାଡ଼ିବାର ଇସାରା ଦେଉଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଓଡ଼ିଶା ଆସିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହଛି । ନିରଂଜନଙ୍କୁ ଗାଦିରେ ବସାଇବା ପାଇଁ ଏହି ବିଧାୟକମାନେ ହିଁ ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଲାଗିପଡି ହଟାଇଥିଲେ । ଆଉ ଠିକ୍ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ନିରଂଜନଙ୍କ ହାତ ଛାଡ଼ି ବିଜେଡିକୁ ଯିବାକୁ ଗୋଡ଼ କାଢିଲେଣି । ଯାହା ଅସଜଡ଼ା ଓଡ଼ିଶା କଂଗ୍ରେସକୁ ଆହୁରି କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ ।

   Related Posts