AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ବିବାଦୀୟ ହେଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାୟଲ : “ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହ ଛିଡା କରିଦିଅ” କହିଥିଲେ

25/01/2019 at 6:54 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୧ : କେଉଁ ଜଣେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଜ୍ଞାନୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରାଗିଥିବା ସମୟରେ, ଦୁଃଖ ଏବଂ ନିଶା ଅବସ୍ଥାରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆର ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ | କାରଣ ଏଭଳି କରି କିଛି ଭଦ୍ର ବ୍ୟକ୍ତି ସାମାଜିକ ନିନ୍ଦିତ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହି ତାଲିକାରେ ଏବେ ଏକ ନୂଆ ନାଁ ସାମିଲ ହୋଇଛି | ଏହି ନୂଆ ନାଁ ହେଲା ପାୟଲ ରୋହତଗୀଙ୍କ | ଟ୍ୱିଟର ବାୟୋଡାଟା ହିସାବରେ ପାୟଲ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ରାଜନେତା, ଯୋଗ ସାଧିକା, ଗୁଜରାଟ ବୋର୍ଡ ଟପ୍ପର, କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଇଂଜିନିୟର ଏବଂ ଜଣେ ବିଚାରଶୀଳ ହିନ୍ଦୁ ମହିଳା | ତାଙ୍କ ଵୟୋଡ଼ାଟା ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ଭଳି ଜଣାପଡେ | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ କଂଗ୍ରେସ ଦଳରେ ଯୋଗଦେବା ପରେ ପାୟଲ ଏଭଳି ଏକ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ଯାହା କୌଣସି ବିଚାରଶୀଳ ମହିଳା କେବେ ମଧ୍ୟ କରିବନାହିଁ |

ପାୟଲ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ, କୁହାଯାଏ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାପାଇଁ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ ଲାଲ ବହାଦୁର ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ନିଜ ପୁଅ ସଞ୍ଜୟ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ସେ ଜଣେ ସ୍ୱେଚ୍ଛାଚାରୀ ଶାସକ ଥିଲେ  | ଦେଶବାସୀ କ’ଣ ପୁଣି ଜଣେ ସ୍ବେଛାଚାରୀ ଶାସକ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ପାୟଲ | ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚେହେରାର ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ରହିବା କିଛି ବଡ କଥା ନୁହେଁ  |ସେ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଇନ୍ଦିରା ଓ ପ୍ରୟଙ୍କା ଚେହେରାରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ରହିଛି । ଇତିହାସରେ ଏହା ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି ବୋଲି ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ପାୟଲ |

ଗାନ୍ଧୀ, ନେହେରୁ ପରିବାରକୁ ନେଇ ଯେତିକି ମସଲା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ତାର ତୁଳନା ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାହାଣୀ ସହ ହୋଇପାରିବନାହିଁ | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ କ୍ରୋଧରେ ଥିବା ପାୟଲ ରାହତଗୀ ଏହି ସବୁ ଜ୍ଞାନ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ | ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ଟ୍ରଲର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ପାୟଲ | ଏହାପରେ ପାୟଲ ଯେଉଁ କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ ତାହା ବହୁତ ଖରାପ ଥିଲା | ଜଣେ ବିଚାରଶୀଳ ମହିଳା ଏଭଳି କମେଣ୍ଟ ଦେଲେ ବିବାଦୀୟ ହୋଇପଡିଥାନ୍ତି |

ଏକ କମେଣ୍ଟର ଜବାବରେ ପାୟଲ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ସନ୍ନି ଲିଓନିଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ସହ ଛିଡା କରିଦିଅନ୍ତୁ | ସେ ବକ୍ସ ଅଫିସ ସହ ବେଡ଼ରୁମ ଷ୍ଟୋରିଜରେ ମଧ୍ୟ ହିଟ | ଉଭୟ ବସି ନିଜ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ପ୍ରମୋଟ କରିବେ | ଗୋଟାଏପଟେ ରବର୍ଟ ବାଡ୍ରା ତ ଆଉଗୋଟିଏ ପଟେ ଡାନିଏଲ ବେଵର | ସେ ଆହୁରି ଲେଖିଥିଲେ ଯେ, ଭାରତୀୟଙ୍କୁ ଗୋରା ଚମ ଭଲଲାଗେ ଏବଂ ଫ୍ରିରେ ସେକ୍ସ ଜ୍ଞାନ ମଧ୍ୟ ମିଳିଯିବ |

ତେବେ ପ୍ରଥମ ଟ୍ୱିଟରେ ପାୟଲ ନିଜ ଫଟୋ କାହିଁକି ଦେଇଥିଲେ ତା’ର ସୂଚନା ସାଇବର ଏକ୍ସପର୍ଟଙ୍କ ପାଖରେ ମଧ୍ୟ ନାହିଁ | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଟ୍ରଲର ବିଶେଷତ୍ୱ ହେଲା, ଯେତେବେଳେ କାହା ପାଖରେ ନିଜ କଥା ପ୍ରମାଣ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ଫେକ୍ଟ ନଥାଏ ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଦାଖଲ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥାନ୍ତି | କମେଣ୍ଟର ଜବାବରେ ପାୟଲ ଅନେକ ମହିଳାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଘାଇଲା କରିଛନ୍ତି |

କଂଗ୍ରେସରେ ପରିବାର ବାଦ ଶାସନ ଚାଲିଛି | କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ଼ କମ୍ପାନୀ ହୋଇଗଲାଣି ବୋଲି କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଲୋକେ | କଂଗ୍ରେସ ଶାସନ କାଳରେ ଦୁର୍ନୀତି, ଭ୍ରଷ୍ଟାଚାର ହୋଇଛି ନା ଆଉ କିଛି ହୋଇଛି ତ’ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହେବା ଦରକାର | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଉପରେ ନିଶ୍ଚୟ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବା ଦରକାର ଯେ, ତାଙ୍କ ସାଂଜ୍ଞା ଛଡା ତାଙ୍କର ରାଜନୈତିକ ପରିଚୟ କ’ଣ ଅଛି  ବୋଲି ପାୟଲ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ।

They say that Indira Gandhi killed LaL Bahadur Shastri to become PM of India. They say Indira killed her son Sanjay Gandhi. They say Indira was a #Dictator ? Do we need another killer or dictator or fascist ? Blood & Lookalikes can have similar traits ? #PriyankaInPolitics pic.twitter.com/BiSrA8fTfP— PAYAL ROHATGI & Team (@Payal_Rohatgi) January 23, 2019

   Related Posts