କ’ଣ ତୃତୀୟ ଥର ହେବାକୁ ଯାଉଛି ପବନ କଲ୍ୟାଣଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ! ରିପୋର୍ଟରୁ ହେଲା ଖୁଲାସା

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 05, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୫।୦୭: ବର୍ତ୍ତମାନ ସାଉଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ମେଗାଷ୍ଟାର ପୱନ କଲ୍ୟାଣ। ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେଇଛି।  କିଛି ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ପୱନ୍ ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିଦେଶରେ ରହୁଛନ୍ତି।

ପୱନ୍ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେଉଛନ୍ତି କି?

ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଇଥିବା ପୱନ କଲ୍ୟାଣ ତିନୋଟି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ବିବାହ ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ଋଷର ମଡେଲ୍ ଆନ୍ନାଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏବେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏହି ଖରାପ ଚାଲିଯାଇଛି । କେତେକ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ପୱନ କଲ୍ୟାଣଙ୍କ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀ ଆନ୍ନା ଅଭିନେତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସିଙ୍ଗାପୁର କିମ୍ବା ଦୁବାଇରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ରହୁଛନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ରିପୋର୍ଟ ଗୁଡିକରେ କେତେ ସତ୍ୟ ଅଛି ତାହା କହିବା କଷ୍ଟକର ।

Pawan Kalyan: पवन कल्याण तीसरी बार लेंगे तलाक? हलचल तेज

ପୱନ କଲ୍ୟାଣ ତିନୋଟି ବିବାହ କରିଛନ୍ତି :

ପୱନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବିବାହ ୧୯୯୭ରେ ନନ୍ଦିନୀଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା। ତା’ପରେ ୨୦୦୮ ରେ, ଏହି ଦମ୍ପତି ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ। ଯାହା ପରେ ଅଭିନେତା ରେନୁ ଦେଶାଇଙ୍କୁ ୨୦୦୯ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏହି ବିବାହ ମଧ୍ୟ ବେଶୀ ଦିନ ରହିପାରିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ୨୦୧୨ ରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ଛାଡପତ୍ର ହୋଇଥିଲେ। ତୃତୀୟ ବିବାହ ୨୦୧୩ରେ ଋଷ ମଡେଲ୍‌ଙ୍କୁ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଏହି ଦୁଇଜଣ ମଧ୍ୟ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/vegetarian-8-bollywood-celebrities-who-quit-meat/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/vegetarian-8-bollywood-celebrities-who-quit-meat/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.