AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଦର୍ଶକଙ୍କ ଅପେକ୍ଷାର ଅନ୍ତ, ଆସିଲା ‘ପଠାନ’ର ଟ୍ରେଲର

10/01/2023 at 11:15 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୦/୦୧: ଫିଲ୍ମ ‘ପଠାନ’କୁ ସମସ୍ତେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଦୀର୍ଘ ୫ ବର୍ଷ ପରେ ବି-ଟାଉନ୍‌କୁ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିଛନ୍ତି କିଙ୍ଗ ଖାନ୍ ଶାହାରୁଖ । ଆଜି ରିଲିଜ ହୋଇଛି ପିଲ୍ମ ‘ପଠାନ’ର ଟ୍ରେଲର ।

ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଦମଦାର ଆକ୍ସନ ସହ ରୋମାନ୍ସ । ଲିଡ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଓ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ । ଫିଲ୍ମରେ ନେଗେଟିଭ୍ କ୍ୟାରେଟରରେ ନଜର ଆସିବେ ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମ । ଗତ କିଛି ସମୟ ହେବ ଟ୍ରେଲ୍‌ରଟି ରିଲିଜ ହୋଇଛି । ହେଲେ ରିଲିଜର ୫ ମିନିଟ ଭିତରେ ଦମଦାର ଭିୟୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ପୂର୍ବରୁ ଗୀତଗୁଡିକ ଚାର୍ଟ ବଷ୍ଟରରେ ହିଟ୍ ହୋଇଛି । ବେସରମ ରଙ୍ଗ ଏବଂ ଜୁମେ ଜୋ ‘ପଠାନ’ର ଦୁଇଟି ଗୀତକୁ ଦର୍ଶକ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ନିକଟରେ ଅନଲାଇନରେ ଲିକ୍ ହୋଇଥିଲା ‘ପଠାନ’ର ଟ୍ରେଲର । ପଠାନ୍ ପିଲ୍ମକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୋଦରାଦ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ପୋଷାକ ଏବଂ ଫିଲ୍ମର ଗୀତରେ ଅଶ୍ଳୀଳତା ପ୍ରଚାର ଭଳି ଅଭିଯୋଗ ହେତୁ ‘ପଠାନ’କୁ ନେଇ ଅନେକ ବିବାଦରେ ରହିଆସୁଛି । ତେବେ ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ଲ ବଷ୍ଟର ହିଟ୍ ହେବ ନା ପ୍ଲଫ୍ ହେବ ତାହା ରିଲିଜ୍ ପରେ ଜଣାପଡିବ । ଅପେକ୍ଷା ଜାନୁୟାରୀ ୨୫କୁ ।

   Related Posts