oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୋହନା: ଲଗାଣ ବର୍ଷାରେ ଭୁଶୁଡ଼ିଲା କାନ୍ଥ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପରିବାରର ୪ ସଦସ୍ୟ
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ର ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ସତ୍ୟପାଲ ମଲିକ୍, କହିଲେ ମୁଁ ଏବେ ସ୍ୱାଧୀନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ଅରୁଣ ବାଲୀଙ୍କ ନିଧନ, ୭୯ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ତୁହାକୁ ତୁହା ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଘୁର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ନାମାଙ୍କନ ଦାଖଲ, ୧୫ରେ ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲୀ: ପଦ୍ମାବତୀ ଟ୍ରଲରରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟଣା, ୧୦ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୧୦ ଧୀବର
  • ||

ନବରଙ୍ଗପୁରରେ ପଞ୍ଚାୟତ  ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ  ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଧାୟକ

20/02/2022 at 4:35 PM

ନବରଙ୍ଗପୁର ୨୦/୦୨ : ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ସରିଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆଜି ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ଚାଲିଛି । ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଉମରକୋଟ ଓ ରାଇଘର ବ୍ଲକରେ ଆସନ୍ତା ୨୨ ତାରିଖରେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ହେବ । ଉମରକୋଟରେ ତିନିଟି ଓ ରାଇଘର ବ୍ଲକରେ ଚାରିଟି ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଆସନ ରହିଛି ଏବଂ ଏହି ସାତଟି ଜୋନ ପାଇଁ ଉମରକୋଟ ବ୍ଲକରେ ତିନି ଜଣ ଓ ରାଇଘର ବ୍ଲକରେ ଦୁଇ ଜଣ ବଙ୍ଗୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ବାଚନ ମଇଦାନକୁ କୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି । ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗର ବିଜେପି ବିଧାୟକ ଏଠାରେ ଆଶାୟୀ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ତିନି ପ୍ରମୁଖ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଭୋଟରଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାକୁ ନିଜ ନିଜ ରଣ କୌଶଳ ଆପଣାଉଛନ୍ତି । ନିର୍ବାଚନରେ ଏହି ଦୁଇ ବ୍ଲକରେ ଅନେକ ବଙ୍ଗୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ରହିଥିବାରୁ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ଆସନରେ ବଙ୍ଗୀୟ ଭୋଟର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିବେ । ଭୋଟରଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡ଼କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଚାରରେ ବିଜେଡି ସବୁଠୁ ଆଗୁଆ ରହିଛି । ସରକାରଙ୍କ ଜନ କଲ୍ୟାଣ ଯୋଜନା, ଏ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିଜେଡି ପ୍ରତି ରହିଥିବା ଜନ ସମର୍ଥନ ଓ ଲୋକଙ୍କ ଆଶା ଓ ବିଶ୍ବାସକୁ ନେଇ ବିଜେଡିର ପ୍ରଚାର ଚାଲିଛି । ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ଏହି ଦୁଇ ବ୍ଲକରେ ବିଜେପି ଆଉ ନିଜ ନେତା ଉପରେ ଭରସା କରି ପାରୁନାହିଁ ।କାରଣ ଗତ ନିର୍ବାଚନରେ ଦୁଇଟି ବ୍ଲକର ସାତଟି ଆସନ ମଧ୍ୟରୁ ଛଅ ଟି ଆସନ ବିଜେପି ହାତେଇ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଆଖି ଦୃଶିଆ କାମ କରିନାହିଁ । ଏହି କାରଣରୁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରୁ ନେତା ଆଣି କରି ପ୍ରଚାର କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ତ୍ଵରାନିତ କରିଛି ବିଜେପି। ଏଥିପାଇଁ ଉମରକୋଟ ଓ ରାଇଘରରେ ପ୍ରଚାର କରିବା ପାଇଁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଧାୟକ ଅସୀମ ସରକାରଙ୍କୁ ଶେଷ ଅସ୍ତ୍ର କରିଛି ବିଜେପି । ଅସୀମ ଜଣେ ବିଧାୟକ ଏବଂ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର କବି ସମ୍ରାଟ । ଅସୀମକୁ ଧରି ବେଙ୍ଗଲି ଭୋଟ ହାତେଇବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଛି ବିଜେପି । ଅସୀମ ଉମରକୋଟ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ଜୋନ୍ ୧ ଓ ୨ ର ବଙ୍ଗୀୟ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉମରକୋଟର ଖାଣ୍ଡା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରଚାର କରିଥିବା ବେଳେ ରାଇଘରର ୪ ନମ୍ବର ଜୋନ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କୁମୁଲି ଗ୍ରାମକୁ ଯାଇଥିଲେ । ପ୍ରଚାର ସମୟରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବିଧାୟକ ଅସୀମ ସରକାର ବିଜେପିକୁ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପ୍ରଚାର ଦ୍ବାରା ଲୋକେ ଅକୃଷ୍ଠ ହୋଇ ବିଜେପିକୁ ଭୋଟ ଦେବେବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts