WhatsApp Image 2023-12-03 at 20.27.35 (1)
WhatsApp Image 2023-12-03 at 20.27.35
WhatsApp Image 2023-12-03 at 20.27.36 (1)
WhatsApp Image 2023-12-03 at 20.27.36
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପରିଣୀତିଙ୍କ ଲେହେଙ୍ଗା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲା ୨୫୦୦ ଘଣ୍ଟା, ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି ସୁନାର ସୂତା…

26/09/2023 at 12:11 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୬।୦୯: ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ରାଘବ ଚଡ୍ଡାଙ୍କ ବିବାହର ଫଟୋ ସବୁଆଡେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।  ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଯେତିକି ସୁନ୍ଦର ତା ଠାରୁ ଅଧିକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବ୍ରାଇଡାଲ୍ ଲେହେଙ୍ଗା ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା। ଏହି ଲେହେଙ୍ଗାକୁ ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରା ଡିଜାଇନ୍ କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ବହୁତ ଭାରୀ ଏବଂ ସୂକ୍ଷ୍ମକାମ ହୋଇଥିଲା ।  ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଏହି ଲେହେଙ୍ଗା ତିଆରି କରିବାକୁ କେତେ ସମୟ ଲାଗିଲା । ଏହି ଲେହେଙ୍ଗା ବିଷୟରେ କ’ଣ ବିଶେଷ ଅଛି, ଯାହା ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି ।

ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ଏହି ଡିଜାଇନର୍ ଲେହେଙ୍ଗା ତିଆରି କରିବାକୁ ମନୀଷ ମଲହୋତ୍ରା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଟିମ୍‌କୁ ପ୍ରାୟ ୨୫୦୦ ଘଣ୍ଟା ସମୟ ନେଇଥିଲେ । ଏହି ଲେହେଙ୍ଗା ତିଆରି କରିବାରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ଜିନିଷ ପ୍ରତି  ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ରଖାଯାଇଛି ।  

2500 घंटे में तैयार हुआ लहंगा

ଏହି ଲେହେଙ୍ଗାର ଟୋନାଲ୍ ଏକ୍ରୁ ବେସ୍ ହାତ ଏମ୍ବ୍ରୋଡୋରୀ ସହିତ ତିଆରି ହୋଇଛି। ଏହା ସହିତ, ପୁରୁଣା ସୁନାର ସୂତା ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅନେକ ହସ୍ତତନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହାକୁ ନକ୍ସି ଏବଂ ମେଟଲ ସିକ୍ୱିନ୍ ସହିତ ସଜାଯାଇଛି । ଯାହା ନେଟ୍ ଏବଂ ଟୁଲ୍ ଫ୍ରେମ୍‌ ୱାର୍କର ଓଢଣୀ ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମେଳ ଖାଉଛି ।

दुपट्टे में लिखा पिया का नाम

ଲେହେଙ୍ଗା ସହିତ ପରିଣୀତି ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ପିନ୍ଧିଥିବା ଓଢଣୀର ପଛରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରାଘବଙ୍କ ନାମ ଲେଖାଯାଇଛି। ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି ନାମ ପୁରୁଣା ସୁନା ସୂତାରେ ମଧ୍ୟ ଲେଖାଯାଇଛି ।

सोने के धागे का हुआ यूज

ଏହି ସୁନ୍ଦର ବେଜି ଲେହେଙ୍ଗା ସହିତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ଯାହାକି ଆଣ୍ଟିକ୍ ଫିନିସରେ ଅନକଟ୍‌,  ଜାମ୍ବିଆନ୍ ଏବଂ ଋଷୀୟ ପନ୍ନାରେ ନିର୍ମିତ ହାରରେ ତିଆରି ହୋଇଥିଲା।

एंटीक फिनिश ज्वेलरी

ଏହା ସହିତ ପରୀ ହାଲୁକା ମେକଅପ୍ ସହିତ ନିଜର ଲୁକ୍ ଆଟ୍ରାକ୍ଟିଭ୍‌ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଫ୍ୟାନ୍ସ ପରୀଙ୍କ ଏହି ବ୍ରାଇଡାଲ୍ ଲେହେଙ୍ଗାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts