AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ: ବସ୍‌ କର୍ମଚାରୀ ଭୁଲିଗଲେ ମାନବିକତା, ଅଧାରାସ୍ତାରେ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଦାରିଙ୍ଗବାଡି: ବାଇକ୍‌-କାର୍‌ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା: ୨ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ
  • ||
  • ପାଟଣା: ପୋଖରୀ ଭିତରକୁ ପଶିଲା ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କର, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିପଡିଲା
  • ||

ସାଉଥ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ପରିଣୀତି, କହିଲେ-ଭଲ ସ୍କ୍ରିଫ୍ଟ ଖୋଜୁଛି

11/12/2022 at 1:20 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୧।୧୨: RRR, କେଜିଏଫ୍‌ ଏବଂ ବାହୁବଳୀ ପରି ସୁପରହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରେ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର କ୍ରେଜ୍ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ବଲିଉଡର ଅନେକ ତାରକା ମଧ୍ୟ ଦକ୍ଷିଣ ସିନେମାରେ କାମ କରିବାକୁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ହେଉଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀ ପରିଣୀତି ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଛି। ନିକଟରେ ସେ ନିଜେ ନିଜର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦକ୍ଷିଣ ସିନେମାରେ କ୍ୟାରିୟରରେ କାମ କରିବେ।

ଏନେଇ ପରିଣୀତି ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅନେକ ବଡ କଳାକାରଙ୍କ ସହ ଦକ୍ଷିଣ ସିନେମାରେ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ସେ ନିଜ ଭାବନାକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି “ମୁଁ କଳ୍ପନା କରିପାରୁ ନାହିଁ ଯେ ମୁଁ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବାକୁ କେତେ ଆଗ୍ରହ ଅଛି।। ମୁଁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅନ୍ୟ ଭାଷାରେ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଖୋଜୁଥିଲି। ତାମିଲ ହେଉ କି ତେଲୁଗୁ ହେଉ। ମାଲାୟାଲମ୍ କିମ୍ବା କନ୍ନଡ, ମୁଁ କେବଳ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଂଶ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ମୁଁ ଏକ ଭଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଭଲ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଏବଂ ଜଣେ ଭଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି।  କାରଣ ମୁଁ ଭାବୁଛି ସେମାନେ ସେଠାରେ ବହୁତ ଭଲ ଫିଲ୍ମ କରନ୍ତି। ତେଣୁ ମୋ ଜୀବନ ଥରେ ଦକ୍ଷିଣ ସିନେମାରେ କାମ କରିବି। ଯଦି କୌଣସି ମହାନ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜାଣନ୍ତି, ଦୟାକରି ମୋ ବିଷୟରେ ଭାବନ୍ତୁ। “

ଏହି ସମୟରେ ପରିଣୀତି ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “ଉଚ୍ଚାଇ” ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ସେ ଲଣ୍ଡନରେ ଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସୂରଜ ବଡଜାତିଆ ଠାରୁ କଲ ଆସିଥିଲା। ଏହି ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଶୁଣିବା ପରେ ସେ ଖୁସି ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

   Related Posts