vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

‘ହେରା ଫେରି’ ସିକ୍ବେଲ୍‌କୁ ନେଇ ବାବୁ ରାଓ କହିଦେଲେ ଏମିତି କଥା…

16/05/2022 at 11:26 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୧୬।୦୫ : ପରେଶ ରାୱଲ ତାଙ୍କ ସମୟରରେ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି । କମେଡି ହେଉ ବା ନେଗେଟିଭ୍‌ ସମସ୍ତ ଚରିତ୍ରରେ ଛାଇ ରୁହନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ବାବୁ ରାଓ ଭୂମିକା ତାଙ୍କୁ ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆଣିଥିଲା । ତାଙ୍କର ଅଧିକାଶଂ ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ହିଟ୍‌ ହୋଇଛି। ସବୁ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ଦାଜ୍‌ ଅପନା ଅପନା ଓ ହେରା ଫେରିକୁ ଲୋକେ ବେଶି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କ ସିକ୍ବେଲ୍‌କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଏନେଇ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପରେଶ ରାୱଲ୍‌ଙ୍କୁ ଉଭୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସିକ୍ୱେଲରେ କାମ କରିବା ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କହିଥିଲେ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପରେଶ ରାୱଲଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଯଦି ‘ଅନ୍ଦାଜ୍‌ ଅପନା ଅପନା ‘ କିମ୍ବା ‘ହେରା ଫେରି’ ପରି କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ସିକ୍ୱେଲ୍ ମିଳିବ, ତେବେ ସେ ଏହା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି କି ଏବଂ ଏହା ବିଷୟରେ କେତେ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ? ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି କି ମୋ ଚରିତ୍ର ବିଷୟରେ କହିଲେ ମନରେ ମୋର କୌଣସି ଉତ୍ସାହ ନାହିଁ, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାର ବ୍ୟାକ୍‌ଡ୍ରପ୍‌ ଅଲଗା ହୋଇ ନାହିଁ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆଉ ଏକ ଉଦାହରଣ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେପରି ମୁନ୍ନା ଭୋଇ MBBS କୁ ଏକ ଭଲ ସିକ୍ୱେଲ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଯଦି ମୋତେ ପୁନର୍ବାର ସମାନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ, ସମାନ ପ୍ରକାରର ଧୋତି ପିନ୍ଧନ୍ତୁ, ଚଷମା ପିନ୍ଧନ୍ତୁ … ତାହାଲେ ମୁଁ ଏଥିପାଇଁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ନେବି । ତେଣୁ ଟଙ୍କା ବ୍ୟତୀତ ଏହା କରିବା ମୋ ମନରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଖୁସି ମିଳିବ ନାହିଁ । ତେଣୁ କାହାଣୀଟି ଭଲ ହେବା ଉଚିତ୍। କାହିଁକି ନା ଆମେ ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ହେରା ଫେରି ର ସିକ୍ୱେଲ ଆଣିବା ଏଥିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ଉଚିତ୍। ତାହାଲେ ଟିକେ ଖୁସି ଲାଗିବ। ଅଖବର ଆସିଛି କି ହେରା ଫେରିର ସିକ୍ୱେଲ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ଏହାର କୌଣସି ଅଫିସିଆଲି ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ।

   Related Posts