suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହେଲା ପାରାଦୀପ ବାଣିଜ୍ୟ ମେଳା ୨୦୧୯

15/01/2019 at 11:32 AM

ପାରାଦୀପ ୧୫|୧: ପାରାଦୀପରେ ଉଦଘାଟିତ ହେଲା ପାରାଦୀପ ବାଣିଜ୍ୟ ମେଳା ୨୦୧୯ । ଏହି ଉଦଘାଟନ ଅବସରରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥିଭାବେ ଜଗତସିଂହପୁର ସାଂସଦ ଡଃ କୁଳମଣୀ ସାମଲ ଯୋଗ ଦେଇଥିବାବଳେ ସମ୍ମାନୀତ ଅତିଥିଭାବେ ଅତିରିକ୍ତ ଆରକ୍ଷୀ ଅଧୀକାରୀ ବିଷ୍ଣୁ ଚରଣ ମିଶ୍ର , ପାରାଦୀପ ପୌରାଧକ୍ଷ ବସ’ ବିଶ୍ବାଳ , ପୌରପରିଷଦର କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧୀକାରୀ ଦିଲିପ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ସହ ବାଣିଜ୍ୟ ମେଳାର ଆୟୋଜକ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଦାସ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ ।

ଗତ ଦୁଇବର୍ଷ ଧରି ସଫଳତାରେ ସହିତ ପାରାଦୀପ ବିଜୁ ମଇଦାନରେ ବାଣିଜ୍ୟ ମେଳା ଚାଲି ଆସୁଥିବାବଳେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ବାଣିଜ୍ୟ ମେଳାକୁ ସରଶ ସୁନ୍ଦର କରିବାରେ ଆୟୋଜକ ପକ୍ଷରୁ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି । ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ଅପେକ୍ଷା ଚଳିତ ବର୍ଷ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ଚାହିଦାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଆୟୋଜକ ପକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଷ୍ଟଲ୍ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଛି । ରାଜ୍ୟ ତଥା ରାଜ୍ୟ ବାହାରୁ ବ୍ୟବାସାୟୀମାନେ ଆସି ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପସରା ମେଲାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଛୋଟ ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ମନୋରଜଂନ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଦୋଳି ଓ ଖେଳ ଉପକରଣମାନ ଏହି ମେଳାରେ ବେଶ୍ ଆକର୍ଷଣ କରିଛି ।

ଦଶଦିନ ଧରି ଏହି ବାଣିଜ୍ୟ ମେଳା ଚାଲିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଥିବାବଳେ ପ୍ରତିଦିନ ସଂଧ୍ୟାରେ ନାମିଦାମୀ କଳାକାରଙ୍କ ଦ୍ବାରା ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ପାରାଦୀପ ଏକ ବନ୍ଦର ଭିତିକ ସହର ହୋଇଥିବାରୁ ବାଣିଜ୍ୟର ବୃଦ୍ଧି ନିମନ୍ତେ ଏଭଳି ମେଳା ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି । ତା ଛଡା ବିଭିନ୍ନ ସାମଗ୍ରୀ ଅତି ସୁଲଭ ମୂଲ୍ୟରେ ନିଜ ପସନ୍ଦରେ ଗ୍ରାହକମାନେ କିଣିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବ ବୋଲି ଆୟୋଜକ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । 

   Related Posts