scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପପୁନି ସ୍ୱାଇଁ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, ପରିବାର ଆଣିଲେ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ

5/12/2023 at 2:33 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୫।୧୨ : ଶିଶୁପାଳଗଡ଼ ଇନ୍ଦିରା କଲୋନୀରୁ ପପୁନି ସ୍ୱାଇଁଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ଘଟଣା । ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ । ପପୁନିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଚନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ । ତେଣୁ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଇ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ ସାତ ବର୍ଷ ଧରି ପପୁନିଙ୍କର ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ସୋମବାର ପପୁନି ଝିଅ ରହୁଥିବା ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ। କୌଣସି କାରଣରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇଥିଲା । ଏଥିପାଇଁ ପପୁନି ଘର ଭିତରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ପପୁନି ନିସ୍ତେଜ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡିଥିବା ଦେଖି ଯୁବତୀ ଜଣକ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ଫୋନରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଏବଂ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଲେ । ପରେ ପପୁନିଙ୍କ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ପପୁନିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

ସେପଟେ ଧଉଳି ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାର ଛାନ୍‌ଭିନ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ପ୍ରାଥମିକ ଭାବେ ଯୁବକଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ପୋଲିସ । ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ମୃତ୍ୟୁର ସଠିକ୍‌ କାରଣ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts