ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

ପତ୍ନୀ ପ୍ରାଚିଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବେ ପଙ୍କିତ ଠାକ୍କର: ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ କରିଥିଲେ ବିବାହ, ୬ ବର୍ଷ ହେବ ରହୁଛନ୍ତି ଅଲଗା

26/06/2021 at 1:34 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୬/୦୬: ଆଜିକାଲି ଟିଭି ଅଭିନେତା ପଙ୍କିତ ଠାକ୍କର ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି । ପଙ୍କିତ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରାଚି ଠାକ୍କରଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଏହି ବଡ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ପଙ୍କିତ ୨୦୧୫ ମସିହାରୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରାଚିଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି। ତେଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ପଙ୍କିତ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ ‘ଆପକି ନାଜରୋଁ ନେ ସମଝା’ ରେ ଚେତନ ରାୱଲଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି।

Pankit Thakker to divorce his wife, actress Prachi Thakker - Telly Updates

ପଙ୍କିତ ଠାକ୍କର ଏବଂ ପ୍ରାଚି ୨୧ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଅର୍ଥାତ୍ ୨୦୦୦ ମସିହାରେ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ବିରୁଦ୍ଧରେ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ପଙ୍କିତଙ୍କୁ ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ, ଏହି ଦମ୍ପତି ୬ ବର୍ଷ ଧରି ଅଲଗା ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଏ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରି ପଙ୍କିତ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା ଭାଇରସ ସ୍ୱାଭାବିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଫେରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ପରେ ସେ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବେ।

ପଙ୍କିତ ଠାକ୍କର କହିଛନ୍ତି- ‘ମୁଁ କେବଳ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ଯେ କରୋନା ମହାମାରୀ ସ୍ୱାଭାବିକ ଅବସ୍ଥାକୁ ଫେରିବା। ଯାହାଫଳରେ ମୁଁ ଛାଡପତ୍ର ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବି । ୨୦୧୫ ରୁ ଆମେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ଅଲଗା ରହୁଛୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଦୁହେଁ ନିଜକୁ ଏକ ଭଲ ଏବଂ ସୁଖୀ ସ୍ଥାନରେ ଦେଖୁଛୁ । ଆମର ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ବହୁତ ସମ୍ମାନ ଅଛି ଏବଂ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ।‘

ଏହା ସହିତ ପଙ୍କିତ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହିତ ରହିବେ ଏବଂ ଏଥିରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ। ପଙ୍କିତଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସେ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିବାବେଳେ ମାଆଙ୍କୁ ହରାଇଥିଲେ । ସେ ଚାହୁଁ ନାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ମା ଠାରୁ ଅଲଗା ହୁଅନ୍ତୁ। କାରଣ ସେ ମାଆର ମହତ୍ତ୍ୱ ବୁଝିଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ତାଙ୍କ ମା ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ।

   Related Posts