suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

‘The Virgin Tree’କୁ ନେଇ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ପଲକ, ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ କହିଲେ ଏପରି…

2/12/2022 at 1:30 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୨।୧୧: ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ଵେତା ତିୱାରୀ । ତାଙ୍କ ଝିଅ ପଲକ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ପଲକଙ୍କ ‘ବିଜଲି ବିଜଲି’ ମ୍ୟୁଜିକ୍‌ ଭିଡିଓ ସୁପରହିଟ୍‌ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ। କେବଳ ଏହା ନୁହେଁ, ସେ ବି-ଟାଉନ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର ସହିତ ଅନ୍ୟ ଏକ ବଲିଉଡ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ ।

ପଲକ ବଲିଉଡର ଦବଙ୍ଗ ଖାନ ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କିସି କା ଭାଇ କିସିକି ଜାନ୍‌ ହେ’ ସହିତ ଅଭିନୟ ଜଗତର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ପାଦ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଠାରୁ ଅଲଗା, ତାଙ୍କର ଆଉ ଏକ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଛି, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ସେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ସହିତ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର କରିବେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ହେଉଛି ‘ଦ ବର୍ଜିନ ଟ୍ରି’। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ ଏହି ଖୁସିକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ପଲକ କହିଛନ୍ତି, “ସଞ୍ଜୟ ସାର ସହିତ ସ୍କ୍ରିନ ସେୟାର କରିବାକୁ ମୁଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏତେ ଜ୍ଞାନ ଅଛି ଯେ ସେମାନେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦେଇପାରିବେ।

ହରର-କମେଡି ଡ୍ରାମା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ ଦ ବର୍ଜିନ୍‌’ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ। ଫିଲ୍ମର ଲିଡ୍‌ ରୋଲ୍‌ରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ, ସନ୍ନି ସିଂ ଓ ମୌନି ରୟ ନଜର ଆସିବେ।  ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ସଚଦେବ। ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ ଏହା ହେଉଛି ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର । ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ପୁଣେରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଦେଖିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts