AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନୀ ଖେଳାଳି ମାଗିଲେ ଡିଆରଏସ, ଅମ୍ପାୟାର ଦେଲେ ଅନୁମତି : ବାବର କହିଲେ- ‘ମୁଁ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍’

10/09/2022 at 8:52 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୦|୦୯:  ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍ ଟିମ୍ ଏବେ ଦମଦାର୍ ଫର୍ମରେ ଅଛି । ଦଳ ଏସିଆ କପ୍ ୨୦୨୨ ଫାଇନାଲରେ ସ୍ଥାନ ପକ୍କା କରିଛି । ଦଳ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ସହ ମୁକାବିଲା ଖେଳିବ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ଦଳ ସୁପର ୪ ମୁକାବିଲା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷରେ ହିଁ ଖେଳିଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଟିମ୍ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି । ଦଳ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ମାତ୍ ଦେଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ଏକ ଅଜବ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ।

ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବ୍ୟାଟିଂ ବେଳେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଓ୍ୱିକେଟ୍ କିପର ମହମ୍ମଦ ରିଜଓ୍ୱାନ ଓ ଫିଲ୍ଡ ଅମ୍ପାୟାର ଏଫରି କିଛି କରିଥିଲେ ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ବାବର ଆଜମଙ୍କୁ ସେ ହିଁ ଅଧିନାୟକ ବୋଲି କହିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଏହି ପୁରା ଘଟଣା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଥିଲା । ଯାହାର ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।

ରିଜଓ୍ୱାନଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ଡିଆରଏସ

ଘଟଣା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପାଳିର ୧୬ତମ ଓଭରରେ ଘଟିଥିଲା । ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ହାସନ ଅଲ୍ଲୀଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ବଲରେ ଦାସୁନ ସନାକା ଏକ ସ୍କୁପ୍ ସଟ୍ ମାରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବଲ ରିଜଓ୍ୱାନଙ୍କ ହାତକୁ ଯାଇଥିଲା । ଏଠାରେ ରିଜଓ୍ୱାନଙ୍କୁ ବଲ୍ ବ୍ୟାଟରେ ବାଜିଥିବା ମନେ ହୋଇଥିଲା । ସେ ଅପିଲ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ଡ ଅମ୍ପାୟାର ଅନିଲ ଚୌଧରୀ ନଟ୍ ଆଉଟ୍ କହିଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ରିଜଓ୍ୱାନ ଡିଆରଏସ ପାଇଁ ଇଶାରା ଦେଇଥିଲେ । ଅମ୍ପାୟାର ମଧ୍ୟ ଡିଆରଏସ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ଦେଖି ବାବର ରାଗି ଯାଇଥିଲେ । କାରଣ ଅମ୍ପାୟାର ତାଙ୍କୁ ପଚାରିନଥିଲେ । ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ଅନୁମତି ମିଳିଲେ ହିଁ ଡିଆରଏସକୁ ମଞ୍ଜୁରି ମିଳିଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଓଲଟା ଘଟିଥିଲା ।

ବାବର ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ସେ ଅଧିନାୟକ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ବାବରଙ୍କ ଏହି ରିଆକ୍ସନ ଭିଡିଓ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି । ଯାହା ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ନେଟିଜେନ୍ସ ଏହାକୁ ଟ୍ରୋଲ୍ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts