oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଓଡିଶା ଗ୍ରାମ୍ୟବ୍ୟାଙ୍କର ମ୍ୟାନେଜର ମୃତ, ଗୁରୁତର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାପାଳ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ସୂଚନା, ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଲାଗୁ ହେଲା ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧି
  • ||
  • ଅଗ୍ନିଶ୍ଵର ମନ୍ଦିର ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲେ ପୂଜକ, ସିଂହଦ୍ୱାର ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଲା ପୋଲିସ୍‌
  • ||
  • ଅରୁଣାଚଳ ପ୍ରଦେଶ: ତଓ୍ୱାଙ୍ଗରେ ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍, ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ଲୁଗା ଶୁଖାଇବା ହେଲା କାଳ, ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ଭିଜୁଛି ସାରା ରାଜ୍ୟ, ଭଦ୍ରକରେ ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ ବର୍ଷା
  • ||
  • ବାରାମୁଲ୍ଲାରେ ଶୋପିଆନ୍‌ରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର: ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିପାତ, ମୁଲୁରେ କମ୍ୱିଂ ଜାରି
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ ଯୁବକ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଫିଙ୍ଗିଦେଲା ଭାରତୀୟ ସୀମାରେ ; ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

21/02/2019 at 11:36 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୧|୨: ପୁଲଓ୍ବାମା ଆତଙ୍କବାଦୀ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣା ପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ଯେଉଁ ଫାଟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ତାହାର ଫାଇଦା ଉଠାଉଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନ ଲୋକ । ପାକିସ୍ତାନର ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ସେ ପାକ୍ ରେଞ୍ଜରଙ୍କ ସହ ମିଶି ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତି ସୀମା ପାର କରାଇଦେଇଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଆଗକୁ ନବଢିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ ସୀମାରେ ଥିବା ବିଏସଏଫ ଯବାନ । ମାତ୍ର ଅନ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ଯୋଗୁଁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଜାଣିନପାରି ଆଗକୁ ବଢିବା କାରଣରୁ ବିଏସଏଫ ଯବାନ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଦେଇଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଯବାନମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିଲେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ସୀମା ପାଖରେ ପଡିଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି ।

ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ଏହାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି । ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ଗୁଇନ୍ଦାଗିରି ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି କି ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ନେଇ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି । ଡିଆଇଜି ରାଜେଶ ଶର୍ମାଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ  ମହିଳାଙ୍କ ମାନସିକ ଭାରସାମ୍ୟ ଠିକ୍ ଅଛି । ମହିଳାଙ୍କ ନିକଟରୁ ଏକ ଭଙ୍ଗା ମୋବାଇଲ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି । ଚିକିତ୍ସା ହେବା ପରେ ଡେରାବାବା ନାନକ ପୋଲିସ ମହିଳାଙ୍କୁ ନେଇ ପଚରାଉଚରା କରିବ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବାଟାଲିୟନ ୧୦ ଅଧିନରେ ଆସୁଥିବା ସୀମାରୁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଭାରତୀୟ ସୀମାରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । କୁହୁଡି ହେବା କାରଣରୁ ଯବାନମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖିପାରିନଥିଲେ । ବିଏସଏଫ ଯବାନଙ୍କୁ ଆତ୍ମଘାତୀ ଭଳି ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ତେଣୁ ଯବାନମାନେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ ।

ଆହତ ହୋଇଥିବା ୩୨ବର୍ଷୀୟ ଗୁଲସନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ପାକିସ୍ତାନ ଆର୍ମି କ୍ୟାମ୍ପ୍ ରୁ ଆସିଛନ୍ତି । ସୀମାକୁ ଲାଗି ଥିବା ତାଜପୁରା ଗାଁର ସେ ବାସିନ୍ଦା । ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲେ । ପ୍ରତିଦିନ ଘରେ କଳହ କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ପାକ୍ ଆର୍ମିର କିଛି ଯବାନମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ତାଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ସୀମାରେ ଛାଡିଦେଇଥିଲେ । ଅନ୍ଧାର ହୋଇଥିବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ କିଛି ଜଣାପଡିନଥିଲା । ୩ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କୁ ପାକ୍ ଯବାନମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts