suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ପରେ ଭାରତରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ ପାକିସ୍ତାନର ଏହି ଫିଲ୍ମ, ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ…

28/12/2022 at 9:59 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୮।୧୨: ପାକିସ୍ତାନର ସର୍ବାଧିକ ଆୟ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଦି ଲିଜେଣ୍ଡ୍ ଅଫ୍ ମୌଲା ଜଟ୍’ । ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ କୁହାଯାଉଛି କି ଫିଲ୍ମଟି ୩୦ ଡିସେମ୍ବରରେ ଭାରତୀୟ ସିନେମା ଗୁଡ଼ିକରେ ରିଲିଜ ହେବ।  ଜି ଷ୍ଟୁଡିଓ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଦିଲ୍ଲୀ-ଏନସିଆର ଏବଂ ପଞ୍ଜାବ ସର୍କିଟରେ ରିଲିଜ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛି। ଯାହା ଫଳରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉତ୍ତର ଭାରତର ସର୍ବାଧିକ ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିପାରିବ। ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ବିତରକମାନେ ଏହାକୁ ଡିସେମ୍ବର ୨୩ରେ ରିଲିଜ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ କୌଣସି କାରଣରୁ ସେମାନେ ଯୋଜନା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ।

ରିପୋର୍ଟରେ ଜଣେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ଉଦ୍ଧେଶ୍ୟରେ କୁହାଯାଇଛି, “ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଜି ଷ୍ଟୁଡିଓ ୩୦ ଡିସେମ୍ବର କିମ୍ବା ଏକ ସପ୍ତାହ ପରେ ଉତ୍ତର ଭାରତରେ ‘କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅଫ୍ ମୌଲା ଜଟ’ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ବୋଧହୁଏ ମୁମ୍ବାଇ, ପୁଣେ, ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଏବଂ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଭଳି ସିଲେକ୍ଟ ସେଣ୍ଟରରେ ସୀମିତ ସ୍କ୍ରିନିଂ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ।  

ଫୱାଦ ଖାନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୧୩ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୨ରେ ପାକିସ୍ତାନ ତଥା ବିଶ୍ଵରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ସାରା ବିଶ୍ଵରେ ୨୦୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ କଲେକସନ୍‌ କରିଥିଲା। ପାକିସ୍ତାନ ଇତିହାସରେ ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଯାହା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏତେ ବଡ଼ ଆୟ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି । କହିବାକୁ ଗଲେ ଦୀର୍ଘ ୧୦ ବର୍ଷ ପରେ ଭାରତରେ ପାକିସ୍ତାନ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ ହେଉଛି । ଫୱାଦ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts