oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ପାକିସ୍ତାନ୍‌ର ସବୁଠୁ ମହଙ୍ଗା ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର, ଦମ୍‌ଦାର ଲୁକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ ଫୱାଦ୍‌ ଖାନ୍‌

15/08/2022 at 7:57 AM

ପାକିସ୍ତାନୀ କଳାକାର ଫୱାଦ ଖାନ ଓ ମାହିରା ଖାନଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ପୁଣି ଥରେ ବଡ଼ ପରଦାକୁ ଫେରୁଛି । ଏହି ଯୋଡ଼ିଙ୍କର ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ  ଲିଜେଣ୍ଡ ଅଫ୍ମୌଲା ଜଟ୍ଟ   ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି। ଟ୍ରେଲର ଦେଖିବା ପରେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି କି ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ସନ ଦୃଶ୍ୟରେ ରହିଛି। ଏହା ସହ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ବି ଖୁବ୍ ଆକର୍ଷକ ।

ଲିଜେଣ୍ଡ ଅଫ୍ମୌଲା ଜଟ୍ଟ   ର କାହାଣୀ ଜଣେ ସ୍ଥାନୀୟ ହିରୋ ମୌଲା ଜଟ୍ଟ(ଫୱାଦ ଖାନ) ଓ ଏକ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ଲିଡର ନୁରୀ ନତ ( ହମଜା ଅଲୀ ଅବ୍ବାସୀ) ଙ୍କର ଶତ୍ରୁତା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଫିଲ୍ମରେ ମୌଲା ଜଟ୍ଟ ପୁରସ୍କାର ପାଇଁ ଲଢେଇ ଲଢ଼ୁ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି । ଯିଏ ନିଜର ଶତ୍ରୁ ନୁରୀ ନତଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ସେ ଯେକୌଣସି କାମ ବି କରି ପାରନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ମୌଲା ଜଟ୍ଟର ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ମାହିରା ଖାନ୍‌  ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ନୁରୀ  ଚରିତ୍ରରେ ଆକ୍ଟର ହମଜା ଅଲୀ ଅବ୍ବାସୀ ଅଛନ୍ତି । ଟ୍ରେଲରରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣା ପଡ଼ୁଛି କି ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଆକ୍ସନ ସହ ଖୁବ୍‌ ଡ୍ରାମା ଓ ରୋମାନ୍ସରେ ଭରପୂର ରହିଛି । ଟ୍ରେଲର ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଉଠିବ ।

ସୂଚନା ଆଧାରରେ ,   ଲେଜେଣ୍ଡ ଅଫ୍ମୌଲା ଜଟ୍ଟ ପାକିସ୍ତାନର ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ସବୁଠୁ ମହଙ୍ଗା ଫିଲ୍ମ କୁହାଯାଉଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଫୱାଦ ଖାନ୍‌ ପୂର୍ବରୁ କେବେ କରିନଥିବା ଅବତାରରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମୌଲା ଜଟ୍ଟର ଚରିତ୍ର କରିବାରେ ସେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts