ପାକିସ୍ତାନରେ ହିନ୍ଦୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, କରାଚି ମେଟ୍ରୋପଲିଟନ୍‌ କର୍ପୋରେସନ୍‌ରେ ଥିଲେ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ

Published By : Prameya-News7 Bureau | March 31, 2023 IST

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୩୧।୦୩: ପାକିସ୍ତାନରେ ସଂଖ୍ୟାଲଘୁଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ଜାରି ରହିଛି। ଗୁରୁବାର ଅର୍ଥାତ୍‌  ୩୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ଦିନ ଅଜ୍ଞାତ ଆକ୍ରମଣକାରୀମାନେ କରାଚିରେ ଜଣେ ହିନ୍ଦୁ ଡକ୍ଟର ବିରବଲଙ୍କ କାରରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ। ଲିଆରି ଏକ୍ସପ୍ରେସୱେ ଗାର୍ଡେନ୍ ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା ଡାକ୍ତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

wp:html /wp:html

ଆକ୍ରମଣକାରୀମାନେ ଡାକ୍ତର ବିରବଲଙ୍କ କାରରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହ ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତର ଥିବା କୁହାଯାଉଛି। ଡାକ୍ତର ବିରବଲ କରାଚି ମହାନଗର ନିଗମର ପୂର୍ବତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଥିଲେ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ୭ ମାର୍ଚ୍ଚରେ କରାଚିରେ ଜଣେ ହିନ୍ଦୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ପାକିସ୍ତାନର ହେଦ୍ରାବାଦରେ ଚର୍ମରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡାକ୍ତର ଧର୍ମ ଦେବ ରାଠିଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବରେ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ସୂଚନା ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କ ରୋଷେୟା କଲ କରି ପୋଲିସକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା। ଡାକ୍ତରଙ୍କ ରୋଷେଇ ପୋଲିସକୁ କହିଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡ୍ରାଇଭର ରୋଷେଇ ଘର ଭିତରୁ ଛୁରୀ ବାହାର କରି ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.