scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଏବେ ନସରୁଲ୍ଲାଙ୍କ ସହ ପାକିସ୍ତାନରେ ରହିବେ ଅଞ୍ଜୁ ! ଭିସା ବଢାଇଲା ପାକିସ୍ତାନ ସରକାର

5/08/2023 at 8:32 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୫।୦୮: ପାକିସ୍ତାନ ସରକାର ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଅଞ୍ଜୁଙ୍କ ଭିସା ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି। ଅଞ୍ଜୁ ଜୁଲାଇରେ ପାକିସ୍ତାନର ଖେବର ପଖତୁନଖୱା ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ନିକଟରେ ସେ ଇସଲାମ ଧର୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଖବର ରହିଛି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ ବନ୍ଧୁ ନସରୁଲ୍ଲାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଅଞ୍ଜୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଅରବିନ୍ଦ ଏବଂ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ରାଜସ୍ଥାନର ଅଲୱାର ଜିଲ୍ଲାରେ ଛାଡି ପାକିସ୍ତାନ ଚାଲିଆସିଥିଲେ । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରେମିକ ନସରୁଲ୍ଲାଙ୍କ ଘରେ ରହୁଛନ୍ତି। ୨୦୧୯ ରେ ଉଭୟ ଫେସବୁକରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ ।

ଅଞ୍ଜୁ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପାକିସ୍ତାନର ରାଜଧାନୀ ଇସଲାମାବାଦ ଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଭିସା କେବଳ ୨୦ ଅଗଷ୍ଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୈଧ ଥିଲା । ଭିସାରେ ତାଙ୍କୁ କେବଳ ଉପର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଦ୍ୱାରା ଅଞ୍ଜୁଙ୍କ ଭିସା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା। ପାକିସ୍ତାନର ଆଜ ଇଂରାଜୀ ଟିଭି ନସରୁଲ୍ଲାଙ୍କ ଉଦ୍ଧେଶ୍ୟରେ କହିଛି ଯେ ପାକିସ୍ତାନ ସରକାର ଅଞ୍ଜୁଙ୍କ ଟ୍ରାଭେଲ ଭିସାକୁ ଦୁଇମାସ ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି। ଏନେଇ ନସରୁଲ୍ଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫାତିମାଙ୍କ ଭିସା ପ୍ରଥମେ ଦୁଇ ମାସ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି ଏବଂ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ବର୍ଷ ଭିସା ଦିଆଯିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ତେବେ ଫାତିମା ଏଠାରେ ସ୍ଥାୟୀ ଭାବରେ ରହିବାକୁ ଯୋଜନା କରିବେ।

pakistani ISI extended visa of nasrullah girlfriend Anju | Anju in Pakistan:  आशिक नसरुल्ला के लिए पाकिस्तान गई अंजू पर ISI मेहरबान, मेहमान को दिया बड़ा  तोहफा | Hindi News, Uttar Pradesh

ନସରୁଲ୍ଲା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତ ସରକାର ଅଞ୍ଜୁଙ୍କ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ମାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ। ଅଞ୍ଜୁଙ୍କ ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଓ ନସରୁଲ୍ଲାଙ୍କୁ ନିକାହ ପରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଠାରୁ ଉପହାରରେ ଫ୍ଲାଟ୍‌ ଓ ଚେକ୍‌  ମିଳିଛି । ହେଲେ ଅଞ୍ଜୁ ଏବଂ ନସରୁଲ୍ଲା ଭାରତର ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ବିବାହ କଥାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସ୍ଥାନୀୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲେ।

   Related Posts