ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଓୟୋ କୌଣସି ବଜାରରୁ ହଟିବନି: ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ରିତେଶ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲ କହିଲେ କମ୍ପାନୀ ପାଖରେ ଅଛି ୧୦୦ କୋଟି ଡଲାରରୁ ଅଧିକ ନଗଦ ଅର୍ଥ

28/05/2020 at 9:42 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୮|୦୫:   ଅଗ୍ରଣୀ ହୋଟେଲ୍ ନେଟଓ୍ୱର୍କିଂ କମ୍ପାନୀ ଓୟୋ ପାଖରେ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ନାହିଁ । କମ୍ପାନୀ ପାଖରେ ଯେତେ ପରିମାଣରେ ଅର୍ଥ ରହିଛି ସେଥିରେ ୩ରୁ ୪ ବର୍ଷ ଯାଏଁ ବ୍ୟବସାୟ ଜାରି ରଖାଯାଇ ପାରିବ ବୋଲି ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ରିତେଶ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲ କହିଛନ୍ତି ।

ରିତେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କମ୍ପାନୀ ପାଖରେ ଏବେ ୧ ବିଲିୟନ ନଗଗ ଅର୍ଥ ରହିଛି । କମ୍ ରୋଜଗାର ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅର୍ଥରେ ୪ ବର୍ଷ ଯାଏଁ କାରବାର ସମ୍ଭବ । କମ୍ପାନୀ କୌଣସି ବଜାରରୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେବ ନାହିଁ । ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ ଏସିଆ ମାର୍କେଟରେ କାରବାର ଭଲ ରହିଛି । ଏବେ ଚାଇନା ଓ ଯୁଏସରେ ଅଧିକ ନିବେଶ କରିବା ନେଇ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରହିଛି । ଛୁଟି ସମୟରେ ହୋଟେଲ ଅଧିକ ଆୟ କରେ । କିନ୍ତୁ ବିଭିନ୍ନ ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ଲକଡାଉନ୍ ହେତୁ ସବୁ ବନ୍ଦ ରହିଛି । ତେବେ ଲକଡାଉନ୍ ପରେ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବା ନେଇ ଆଶା ରହିଛି । ଅତିଶୀଘ୍ର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପୁନଃନିଯୁକ୍ତ କରାଯିବ  ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ଓୟୋ ୮୦ଟି ଦେଶରେ ନିଜର ନେଟଓ୍ୱର୍କ ବିସ୍ତାର କରିଥିବା ବେଳେ କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ଅନେକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦରମା କାଟିଛି । ଏପରିକି କିଛି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଛଟେଇ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts