scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରକୁ ଖସି ପଡ଼ିଲା ଓଭରହେଡ୍‌ ପାଣି ଟାଙ୍କି

13/12/2023 at 4:49 PM

Bardhaman Railway Station

କୋଲକାତା: ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଷ୍ଟେସନରେ ବଡ଼ ଅଘଟଣ। ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଟ୍ରେନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବାବେ​‌ଳେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସି ପଡ଼ିଲା ଓଭରହେଡ୍‌ ପାଣି ଟାଙ୍କି। ଫଳରେ ଏଥିରେ ୩ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ବର୍ଦ୍ଧମାନ ରେଲଓ୍ବେ ଷ୍ଟେସନରେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବୁଧବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୧୨ଟା ବେଳେ ଷ୍ଟେସନରେ ଥିବା ଏକ ବିଶାଳ ଓଭରହେଡ୍ ପାଣି ଟାଙ୍କି, ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ନମ୍ବର ୨ ଓ ୩ରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରକୁ ପଡ଼ିଥିଲା।  ତେବେ ଘଟଣା ପରେ ଆହତଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ବର୍ଦ୍ଧମାନ ମେଡିକାଲ୍ କଲେଜ ଓ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଉକ୍ତ ପାଣି ଟାଙ୍କିର କ୍ଷମତା ଦେଢ଼ ଲକ୍ଷ ଲିଟର ।

ଆହୁରିି ପଢ଼ନ୍ତୁ: ଫୁଟବଲ୍ ଖେଳ ବେଳେ ଅଘଟଣ; ବିଜୁଳି ମାରିବାରୁ ଜଣେ ମୃତ, ୬ ଆହତ

ତେବେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ବର୍ଦ୍ଧମାନ ଷ୍ଟେସନର ୧, ୨ ଓ ୩ ନମ୍ବର ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଟ୍ରେନ୍ ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି । ଏନେଇ ଉତ୍ତର ରେଲୱେ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ଘଟଣା ପରେ ରେଲୱେ ଅଧିକାରୀ, ଆରପିଏଫ୍, ଜିଆରପି, ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ରେଲୱେ ପକ୍ଷରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts