suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସୁରତରୁ ଫେରିଲେ ପ୍ରବାସୀ ଓଡିଆ, ବସ୍‌ରେ ମୋଟ ୬୩ ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଆସିଛନ୍ତି

3/05/2020 at 7:31 AM

ଖଲ୍ଲିକୋଟ ୦୩।୦୫: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଛତ୍ରପୁରରେ ଲାଗିଲା ସୁରତରୁ ଫେରନ୍ତା ବସ୍ । ଛତ୍ରପୁର ବ୍ଲକ ବଡମାଧପୁରରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଲାଗିଛି ସୁରତରୁ ପ୍ରବାସୀ ଓଡିଆଙ୍କୁ ନେଇ ଆସିଥିବା ବସ୍ । ଏହି ବସ୍ ରେ ମୋଟ ୬୩ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ଆସିଛନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କୁ ବ୍ଲକର ମାଧପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଅଧିନ ଧତ୍ରେଶ୍ବର ବିଦ୍ୟାପୀଠ ସ୍କୁଲରେ କରାଯାଇଥିବା ଅସ୍ଥାୟୀ କ୍ବାରାଣ୍ଟାଇନ କେନ୍ଦ୍ରରେ ରଖାଯାଇଛି ।

ଏହି ୬୩ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୪୦ ଜଣ କେବଳ ଛତ୍ରପୁର ବ୍ଲକ ବଡମାଧପୁର ପଞ୍ଚାୟତର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବଳକା ୨୩ ଜଣ ଅନ୍ୟ ବ୍ଲକର । ଏମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଅସ୍ଥାୟୀ କ୍ବାରାଟାଣ୍ଟାଇନ କେନ୍ଦ୍ରକୁ ପୁଲିସ ଏସ୍ କଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଣାଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୬ଜଣଙ୍କୁ ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ବର ରହିଥିବା ମେଡିକାଲ ଟିମ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ସେମାନଙ୍କ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଏମକେସିଜି ମେଡିକାଲରେ ସ୍ବାବ୍ ଟେଷ୍ଟ କରାଯିବ । ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ଏମାନେ ୧୪ ଦିନ ରହିବେ । ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ହାଜିରା ନିଆଯିବା ସହ ଦିନକୁ ଦୁଇଥର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବ । ସେହି ଅଞ୍ଚଳକୁ ବିନା ଅନୁମତିରେ କାହାରିକୁ ଛଡାଯିବ ନାହିଁ । ଏହି ସୁରତ ଫେରନ୍ତା ପ୍ରବାସୀମାନେ ୩୦ ତାରିଖରେ ସୁରତର ଡାଇମଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆସିଛନ୍ତି ।

   Related Posts