ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୨୦-୨୨ରେ କୋଭିଡ଼ ନେଇଛି ୨୦ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ, ବିଧାନସଭାରେ ରାଜସ୍ୱ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଲିଖିତ ଉତ୍ତର
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଅଧୁରା ରହିଗଲା ଜଗା ଦର୍ଶନ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚୀନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିବା ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା : କମ୍ୟୁନିଷ୍ଟ ନେତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ଲାଗି ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ୍

8/04/2020 at 7:10 PM

କରୋନା ମହାମାରୀଠୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ଚୀନ ସରକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିଫଳତାର ଅଭିଯୋଗ କରିବା ଏବଂ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଶି ଜିନପିଙ୍ଗଙ୍କୁ ଭାଣ୍ଡ କହୁଥିବା କମ୍ୟୁନିଷ୍ଟ ପାର୍ଟିର ନେତାଙ୍କୁ ଏବେ ଜେଲକୁ ପଠାଇବାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲାଣି। ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଜିନପିଙ୍ଗଙ୍କ ଆଲୋଚନା କରୁଥିବା ନେତାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କମ୍ୟୁନି​‌ଷ୍ଟ ପାର୍ଟି ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛି।

କମ୍ୟୁନିଷ୍ଟ ପାର୍ଟିର ମୁଖରା ନେତା ରେନ୍ ଝିକିୟାଙ୍ଗଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁର୍ନୀତି ଟିମ୍ କରିବ। ରେନ୍ ଝିକିୟାଙ୍ଗ୍ ଡିସେମ୍ବରରୁ ଚୀନରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କରୋନା ଭାଇରସ୍ ପ୍ରକୋପରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ଦୋଷତ୍ରୃଟିରେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସାଧି ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ପ୍ରବନ୍ଧ ପ୍ରକାଶିତ କରିଥିଲେ। ଯାହା ପରଠୁ ରେନଙ୍କ ବିଷୟ​‌ରେ କିଛି ଜଣା ପଡ଼ି ପାରିନାହିଁ। ତାଙ୍କୁ ନିଖୋଜ ହେବାର ମାସେ ହୋଇଗଲାଣି। ତାଙ୍କର ପରିବାର ଲୋକେ ଏବଂ ପରିଚିତ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts