ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହାୱଡ଼ା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: କୋଲକାତା ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଏସି କୋଚ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ବାଇକକୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍‌, ଦୁଗ୍ଧ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ବାହାରିଥିଲେ ରବିନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ଓସ୍କାର ବିଜେତା ଗାୟିକା ଆଇରିନ କାରାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ, ୬୩ ବର୍ଷରେ ଦୁନିଆକୁ କହିଲେ ଅଲବିଦା
  • ||
  • IND vs NZ : ବର୍ଷାରେ ଧୋଇଗଲା ମ୍ୟାଚ୍, ୨ ଦିନିକିଆ ବାତିଲ
  • ||

ଅପରେଶନ ବାଣୀବିହାର; ପୁଣି ହେବ ଚଢଉ

11/03/2019 at 6:33 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧|୩ (ନୀରଦ ପଟ୍ଟନାୟକ): ଏବେବି ବାଣୀବିହାର ହଷ୍ଟେଲରେ ବୁଲୁଛି କଳାବାଦଲର ଆସ୍ତରଣ । କେତେବେଳେ ବି କେଉଁ ହଷ୍ଟେଲରେ ଚଢାଉ କରିପାରେ ପୋଲିସ । ଗତ ରବିବାର କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ବାଣୀବିହାର କ୍ୟାମ୍ପସ ଭିତରେ ଥିବା ୭ନମ୍ବର ହଷ୍ଟେଲରକୁ ଖାଲିକରିଥିଲା ପୋଲିସ ।

ବାଣୀବିହାର ହଷ୍ଟେଲରେ ବିନା ଅନୁମତିରେ ରହୁଥିବା  ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ସାବଧାନ । କେତେବେଳେ ବି ଆପଣଙ୍କ ହଷ୍ଟେଲରେ ପହଁଚିପାରେ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ । କାରଣ ବାଣୀବିହାର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ ଯେଉଁଛାତ୍ର ହଷ୍ଟେଲରେ ରହୁଥୁବେ ତାଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ହଷ୍ଟେଲ ଛାଡିବାକୁ ପଡିବ । କାରଣ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ କେବେବି ହଷ୍ଟେଲ ଭିତରେ ପଶି କରିପାରେ ଖାନତଲାସି । ଏଥିପାଇଁ ବାଣୀବିହାର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ କମିସନରେଟ ପୋଲିସକୁ ଲିଖିତ ଭାବେ ଜଣାଇ ସାରିଛନ୍ତି । ଆଉ କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟପାଇଂ ୫ନମ୍ବର ଜୋନ ଏସିପିଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଏକ ଟିମ ଗଠନ କରିଛି । ଯାହାର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ପୋଲିସ କମିସନର ସତ୍ୟଜିତ ମହାନ୍ତି ।

ପୁଣିଥରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଫଟୋକୁ । ଏଠାରେ ଯେଉଁ ପରିମାଣର ମଦ ବୋତଲ ମିଳିଛି ଏହା ଏକ ମଦ ଫ୍ୟାକ୍ଟ୍ରୀ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଛି । ଖାଲି ବାହାରେ ନୁହେଁ ୭ନମ୍ବର ହଷ୍ଟେଲର ସବୁ ରୁମରେ ଥିବା ଛାତ୍ରଙ୍କ କବର୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା ମଦ ବୋତଲ । ଏହି ଘରଗୁଡିକୁ ପୋଲିସ ଓ ବାଣୀବିହାର କର୍ତୃପକ୍ଷ  କଟର ଦ୍ବାରା ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଘର ଭିତରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ । ଆଉ ଘର ଭିତରୁ ଖାଲି ମଦ ବୋତଲ ନୁହେଁ ହୁକ୍କା ସରଞାମ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଥିଲା ।

ରବିବାର କମିସନରେଟ ପୋଲିସ ବାଣୀବିହାର ପରିସରରେ ଥିବା ୭ନମ୍ବର ହଷ୍ଟେଲକୁ ଖାଲି କରିଥିଲା । ଏହି ନୂତନ ତିନି ମହଲା ବିଲଡିଙ୍ଗକୁ ଗତବର୍ଷ ଉଦଘାଟନ କରାଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ଏହି ଘରଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ ମାତ୍ର ୩୧ଟି ଘରକୁ ଛାତ୍ର ମାନଙ୍କୁ ଆଲଟ କରାଯାଇଥିଲା । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ୨୪ଜଣ ଛାତ୍ର ହଷ୍ଟେଲ ରୁମ ଛାଡିସାରିଥିଲେ । ତେବେ ଏତେଦିନ ହେବ ଅଣଛାତ୍ରମାନେ କିଭଳି ଏହି ହଷ୍ଟେଲକୁ ଜବରଦଖଲ କରି ରହିଥିଲେ ତାହା ଅନୁସଂଧାନ କରାଗଲେ ଅନେକଙ୍କର ମୁଖା ଖୋଲିବ ।

   Related Posts