scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଅନଲାଇନରେ ଦେହବେପାର, ଆଉ ଖୋଜିବାକୁ ପଡ଼ିବନି ଦେହଜୀବି କିମ୍ବା ଗରାଖ

18/01/2019 at 8:05 PM

ରାଂଚି ୧୮/୧- ଆଉ ଏଣିକି ଆଉ ଖୋଜିବାକୁ ପଡ଼ିବନି ଦେହଜୀବି କିମ୍ବା ଗରାଖ । ଆଜିକାଲି  ସବୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅନଲାଇନରେ ଉପଲବ୍ଧ । କେବଳ ଦୈନିନ୍ଦିନ ସାମଗ୍ରୀ ନୁହେଁ ଅନଲାଇନରେ ମଗେଇହେବ ଝିଅ, ଯୋଗାଡ଼ କରିହେବ ଗରାଖ । ଏହିଭଳି ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲର ସେକ୍ସରାକେଟର ଫର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି  ରାଂଚି ପୋଲିସ ।

ଆଜି ରାଂଚି ପୋଲସ ରାଂଚିର ଲାଲବାଗ ଅଂଚଳରେ ଠାବ କରିଛି ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲର ସେକ୍ସ ରାକେଟ । ଅନଲାଇନରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ୩ଜଣ ପୁରୁଷ ସମେତ ୨ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଭାବେ କାଜଲ ସିଂ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରାଂଚି ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।କାଜଲ କୋଲକାତା, ମୁମ୍ବାଇର ଝିଅମାନଙ୍କ ସହ ନେଟଓ୍ଵାର୍କ ରଖି ଏହି ଅନାଲାଇନ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବାର ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ।  

ରାଂଚିରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ପୋଲିସ କରିଛି ମହାଖୁଲାସା । ଗୁଗଲରେ ବିଭିନ୍ନ ସାଇଟ ତିଆରିକରି ଗରାଖ ଯୋଗାଡ଼ କରୁଥିଲେ ଏହି ନେଟଓ୍ଵାର୍କ । ତା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ହ୍ଵାଟସଆପରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ଝିଅଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ସହ ରାତିକ ପାଇଁ ମୂଲଚାଲ ହୋଇଯାଉଥିଲା । ଗରାଖମାନେ ଝିଅଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କଲାପରେ କେଉଁ ହୋଟେଲରେ, କେତେ ନମ୍ବର ରୁମରେ ସୁବିଧା ମିଳିବ ଏ ତଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣାର ରାଣୀ ମହୁମାଛି କାଜଲ ସିଂକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ପ୍ରଦୀପ ବିଶ୍ଵାଳ,ଭୋଲୁ ସିଂ, ସାଗର ସିଂକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

କେବଳ ରାଂଚି କାହିଁକି ଦେଶସାରା ଏମିତି ଅନଲାଇନରେ ଚାଲୁଛି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ । ଦେହଜିବୀମାନଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଏସକଟ୍ ସାଇଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଯୋଗାଇଦେବା ସହିତ ଗରାଖ ଖୋଜିବାକୁ ଏହି ଓ୍ଵେବସାଇଟକୁ କାମରେ ଲଗାଯାଉଛି ।

   Related Posts