AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଅନଲାଇନରେ ଦେହବେପାର, ଆଉ ଖୋଜିବାକୁ ପଡ଼ିବନି ଦେହଜୀବି କିମ୍ବା ଗରାଖ

18/01/2019 at 8:05 PM

ରାଂଚି ୧୮/୧- ଆଉ ଏଣିକି ଆଉ ଖୋଜିବାକୁ ପଡ଼ିବନି ଦେହଜୀବି କିମ୍ବା ଗରାଖ । ଆଜିକାଲି  ସବୁ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଅନଲାଇନରେ ଉପଲବ୍ଧ । କେବଳ ଦୈନିନ୍ଦିନ ସାମଗ୍ରୀ ନୁହେଁ ଅନଲାଇନରେ ମଗେଇହେବ ଝିଅ, ଯୋଗାଡ଼ କରିହେବ ଗରାଖ । ଏହିଭଳି ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲର ସେକ୍ସରାକେଟର ଫର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଛି  ରାଂଚି ପୋଲିସ ।

ଆଜି ରାଂଚି ପୋଲସ ରାଂଚିର ଲାଲବାଗ ଅଂଚଳରେ ଠାବ କରିଛି ହାଇପ୍ରୋଫାଇଲର ସେକ୍ସ ରାକେଟ । ଅନଲାଇନରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟରେ ୩ଜଣ ପୁରୁଷ ସମେତ ୨ଜଣ ମହିଳାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।

ଏହି ଘଟଣାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଭାବେ କାଜଲ ସିଂ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରାଂଚି ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି ।କାଜଲ କୋଲକାତା, ମୁମ୍ବାଇର ଝିଅମାନଙ୍କ ସହ ନେଟଓ୍ଵାର୍କ ରଖି ଏହି ଅନାଲାଇନ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବାର ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ।  

ରାଂଚିରେ ଚାଲୁଥିବା ଏହି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ପୋଲିସ କରିଛି ମହାଖୁଲାସା । ଗୁଗଲରେ ବିଭିନ୍ନ ସାଇଟ ତିଆରିକରି ଗରାଖ ଯୋଗାଡ଼ କରୁଥିଲେ ଏହି ନେଟଓ୍ଵାର୍କ । ତା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସହ ହ୍ଵାଟସଆପରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରି ଝିଅଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବା ସହ ରାତିକ ପାଇଁ ମୂଲଚାଲ ହୋଇଯାଉଥିଲା । ଗରାଖମାନେ ଝିଅଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କଲାପରେ କେଉଁ ହୋଟେଲରେ, କେତେ ନମ୍ବର ରୁମରେ ସୁବିଧା ମିଳିବ ଏ ତଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଥିଲା ।

ଏହି ଘଟଣାର ରାଣୀ ମହୁମାଛି କାଜଲ ସିଂକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ପ୍ରଦୀପ ବିଶ୍ଵାଳ,ଭୋଲୁ ସିଂ, ସାଗର ସିଂକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

କେବଳ ରାଂଚି କାହିଁକି ଦେଶସାରା ଏମିତି ଅନଲାଇନରେ ଚାଲୁଛି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ । ଦେହଜିବୀମାନଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଏସକଟ୍ ସାଇଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଯୋଗାଇଦେବା ସହିତ ଗରାଖ ଖୋଜିବାକୁ ଏହି ଓ୍ଵେବସାଇଟକୁ କାମରେ ଲଗାଯାଉଛି ।

   Related Posts