ଗଦେଇଗିରି ଗାଁରେ ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ, ଜେଜେ ମାଆକୁ ହାଣି ଦେଲା ନାତି

Published By : Prameya-News7 Bureau | August 16, 2023 IST

ଜଗତସିଂହପୁର ୧୬।୦୮: ଜଗତସିଂହପୁର ବାଲିକୁଦା ଥାନା ଗଦେଇଗିରି ଗାଁରେ ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ। ଜେଜେ ମାଆକୁ ହାଣି ଦେଲା ନାତି । ମୃତ ବୁଢ଼ୀ ମାଆ ହେଲେ ସଖି ଲତା ସାହୁ । ଏଥିସହିତ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ହେମଳତା ଦାସ ଓ ସସନ୍ଧ୍ୟାରାଣୀ ଦାସ ଗୁରୁତର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମୋଟ ୪ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଆହତ ଓ ଗୁରୁତର ମାନଙ୍କୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସମୀର ସାହୁ ବାଲିକୁଦା ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛି ପୋଲିସ।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/one-injured-in-sambalpur/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/one-injured-in-sambalpur/
/wp:embed

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସମୀର ସାହୁ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରି ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଯିବା ସହ କିଛି ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରି ଘରୁ ବାହାର କରି ଦେଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ବାଲିକୁଦା ପୋଲିସ ତାକୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଜଗତସିଂହପୁର ଉପକାରାଗାରରେ ତାକୁ ରଖାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ କୌଶଳ କ୍ରମେ କାରାଗାରରୁ ସମୀର ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ସେହି ଦିନୁ ସେ କେଉଁ ଆଡେ ଲୁଚିକରି ରହିଥିଲେ ।

ଶେଷରେ ବୁଧବାର ଦିନ ସକାଳୁ ହଠାତ ଘରକୁ ଆସି ଏକ ଭୁଜାଲିରେ ନିଜ ଜେଜେ ମାଆକୁ ହାଣି ମୁଣ୍ଡ ଅଲଗା କରି ଦେବା ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କର ମାଆ ଖୁଡି ଓ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ହାଣି ଗୁରୁତର କରିଛି । ଘଟଣା ଘଟାଇବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ ତାକୁ କାବୁ କରି ଅଟକ ରଖିଛି । ଗୁରୁତରଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିବାରୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କଟକ ବଡ଼ ମେଡିକାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି ।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/fighter-teaser-out-on-independence-day/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/fighter-teaser-out-on-independence-day/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.