ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫିରୋଜାବାଦରେ ଛାତିଥରା ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ପରିବାରର ୬ଜଣ
  • ||
  • କୁହୁଡ଼ି ନେଲା ଜୀବନ; ରାସ୍ତା ଦେଖାନଯିବାରୁ ବସ୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ ଜୀବନ
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅବିନାଶ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ, ସୁପ୍ରିମ ଅଟୋ ମୋବାଇଲ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ହେଲେ ଅବିନାଶ
  • ||

ମହିଳାଙ୍କୁ କଚାଡି ମାରିଲା ହାତୀ

27/11/2019 at 11:40 AM

ମୋରଡା ୨୭।୧୧: ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ଝାରଖଣ୍ଡି ହାତୀ ଙ୍କର ଉପଦ୍ରବ ଜାରି ରହିଛି ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମହିଳା ମୃତ । ମୟୁରଭ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ବେତନଟୀ ରେଞ୍ଜ କୁସୁମପୁର ଗାଁର ସୀତା ମାରାଣ୍ଡି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବନବିଭାଗ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରିଛି ।  

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ବେତନଟୀ ରେଞ୍ଜ କୁସୁମପୁରା ଗାଁ ରେ ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଜଣେ  ମହିଳାଙ୍କୁ ହାତୀ ଶୁଣ୍ଡରେ କଚାଡି ଦେଇଛି। ଝାଡଖଣ୍ଡି ହାତୀ ମହିଳା ଙ୍କ ଘର ଭାଙ୍ଗୁଥିବା ଜାଣି ପାରି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଉଥିବା ସମୟରେ ହାତୀ ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଡରେ ଧରି କଚାଡି ଦେଇଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି ।  ମୃତ ମହିଳା ଜଣକ  ବୈଶିଙ୍ଗା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କୁସୁମପୁର ଅଞ୍ଚଳର ରାମ ମାରାଣ୍ଡି ଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୀତା ମାରାଣ୍ଡି ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବନବିଭାଗ ପହଞ୍ଚି ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ଶବ ବ୍ୟବେଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପିଆରଏମ୍ ମେଡିକାଲକୁ ପଠାଇଛି।

ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିବାରେ ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ବନବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ଏହାକୁ ପ୍ରତିରୋଧ କରିବାରେ ବିଫଳ ହେଉଥିବା ସାଧାରଣରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

   Related Posts