ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ଘର କାମ ବେଳେ ବଜ୍ରପାତ : ଜଣେ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର

15/06/2022 at 11:50 AM

ବିନିକା ୧୫।୬: ବଜ୍ରାଘାତରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି । ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲା ଡୁଙ୍ଗୁରିପାଲି ଥାନା ତମାମୁରା ଗ୍ରାମରେ ଘର କାମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ବଜ୍ରାପାତ ହୋଇଥିଲା । ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ତମାମରା ଗ୍ରାମର ଇନ୍ଦ୍ରଜିତ ବେରିଆ ଓ ଗୁରୁତର ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଚଦ୍ରଶେଖର ସେଠ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲା ଡୁଙ୍ଗୁରିପାଲି ଅଞ୍ଚଳରେ ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଘଡଘଡି ସହ ବଜ୍ରାପାତ ହେଉଥିଲା । ଠିକ୍ ସେତିକି ବେଳେ ଇନ୍ଦ୍ରଜିତ ଓ ଚଦ୍ରଶେଖର ଏକ ଘର ଉପରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ବଜ୍ରାଘାତ ପରେ ଘର ଲୋକେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଡୁଙ୍ଗୁରିପାଲି ଡାକ୍ତରଖାନାର ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ l ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଡାକ୍ତର ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଇନ୍ଦ୍ରଜିତ ବରିହାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିବା ବେଳେ ଗୁରୁତର ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା କରି ବୁର୍ଲା ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଦିଆଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଏ ନେଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଡୁଙ୍ଗୁରିପାଲି ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିବା ସହ ଏକ ଅପମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶବ ଜବତ କରିଛି । ବୁଧବାର ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ବିନିକା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

   Related Posts