scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ମିଳିଲା ମୀନକେତନଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଡ୍ୟାମ୍‌ରେ ବୁଡି ଥିଲେ ନିଖୋଜ

11/08/2022 at 11:15 AM

ଖଲ୍ଲିକୋଟ ୧୧।୦୮: ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ । ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଛତ୍ରପୁର ଥାନା ବଡ଼ଶଙ୍ଖ ନିକଟରୁ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ ହୋଇଛି । ମୃତକଙ୍କ ନାମ ମୀନକେତନ ମହାରଣା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ୫ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଛତ୍ରପୁର ବ୍ଲକ ପୋଟଲାମପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ସରଭୀମପୁରରେ ଥିବା ଡ୍ୟାମ୍‌କୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିଲେ । ସେଠାରେ ସମସ୍ତ ଗାଧୋଉଥିବା ବେଳେ ମୀନକେତନଙ୍କ ଗୋଡ ଖସିଯାଇଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ ସେ ପାଣିରେ ବୁଡି ନିଖୋ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏପିରିକି ସାଥୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପାଣିର ପ୍ରଖର ସ୍ରୋତରେ ଏହା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିନଥିଲା । ପରେ ଅଗ୍ନିଶମ ବାହିନୀ ଏବଂ ଓଡ୍ରାଫ୍ ଟିମ୍‌କୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଉଭୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଖୋଜାଖୋଜି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ବି ଦୁଇ ଦିନ ହେବ ମୀନକେତନଙ୍କ କୌଣସି ପତ୍ତାମିଳିନଥିଲା । ଗୁରୁବାର ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନ (ବଡ଼ଶଙ୍ଖ)ରେ ଭାସୁଥିବାର ଦେଖି ଓଡ୍ରାଫ ଟିମ୍‌କୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ଲୋକେ । ଏହାପରେ ଓଡ୍ରାଫ୍ ଟିମ୍ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରିଥିଲା ।

ତେବେ ମିଳିଥିବା ତଥ୍ୟ ଅନୁସାରେ, ମୀନକେତନ ଛତ୍ରପୁର ସ୍ଥିତ ଡିଆରଡିଏ କାର୍ଯ୍ୟଳୟରେ ଠିକା ଭାବେ ପିଅନ ଭାବେ କାମ କରୁଥିଲେ ।  ତାଙ୍କ ଘର ଛତ୍ରପୁର ଦେବୀନଗର ପୋଲିସ । ଏବେ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠେଇଛି |

   Related Posts