ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ପୋଲ ତଳୁ ମିଳିଲା ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ପରିଚୟ ଖୋଜୁଛି ପୋଲିସ

16/10/2022 at 9:15 AM

ରସୁଲପୁର ୧୬।୧୦ :  ପୋଲ ତଳୁ ଜଣେ ଅଚିହ୍ନା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ । ରସୁଲପୁର ବ୍ଲକ କୁଆଖିଆ ବଜାର ୧୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ବାଇପାସର ଏକ ପୋଲ ତଳୁ ଏହି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଠାବ ହୋଇଛି । କୁଆଖିଆ ଥାନା ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ ୪ ତାରିଖ ଦିନ କର୍ଣ୍ଣାଟକରୁ କୋଲକାତା ଯାଉଥିବା ବେଳେ ବିଜୁ ନଗର ସ୍ଥିତ ଏକ ହୋଟେଲ୍‌ରେ ୩ରୁ୪ ଜଣ ରହି ଖାଇଥିଲେ । ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଭେନୁ ଗୋପାଳ ନାମକ ଜଣେ ସହଯୋଗ ଗାଡି ଚାଳକ କେଉଁ ଆଡ଼େ ପଳାଇଥିଲେ । ଏସଂପର୍କରେ ତାଙ୍କୁ ଭାଇ ବହୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଠିକଣା ପାଇନଥିଲେ । ଶେଷରେ ଏନେଇ  ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ତେବେ ପୋଲ ତଳୁ ମିଳିଥିବା ମୃତଦେହ ସେହି ନିଖୋଜ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । ତେଣୁ ଯିଏ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଡକାଯାଇଛି । ସେ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ହିଁ ମୃତଦେହଟି କାହାର ବୋଲି ସ୍ପଷ୍ଟ ହେବ ।

   Related Posts