Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ଭୋଜି ଖାଇବା ହେଲା କାଳ, ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଚାଲିଗଲା ପ୍ରଶାନ୍ତଙ୍କ ଜୀବନ

24/08/2021 at 9:26 AM

କୋଣାର୍କ ୨୪।୦୮: ବାସୁଦେବ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା । ଅଜଣା ଗାଡ଼ି ଧକ୍କାରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ନାୟକ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ଗୋପ ଥାନା ଆଳୁଦଣ୍ଡା ପାଟଣା ବାସୁଦେବ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ଘଟିଛି ଦୁର୍ଘଟଣା ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରଶାନ୍ତ ଅସନ୍ତରଙ୍ଗରୁ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରୁ ଭୋଜି ଖାଇ ଫେରୁଥିଲେ । ଠିକ୍‌ ଏହି ସମୟରେ ଗୋପ ଥାନା ଆଳୁଦଣ୍ଡା ପାଟଣା ବାସୁଦେବ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ଏକ ଅଜଣା ଗାଡ଼ି ପ୍ରଶାନ୍ତଙ୍କ ସ୍କୁଟି ସହ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଯାହାଫଳରେ ସେ ରାସ୍ତକଡ଼କୁ ଛିଟିକି ପଡିଥିଲେ । ରାସ୍ତା କଡ଼ରେ ପଡିଥିବା ଦେଖି ଆଳୁଦଣ୍ଡାପାଟଣା ଗ୍ରାମବାସୀ ନୟାହାଟ ଫାଣ୍ଡିକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଆସିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାରୁ  ଗ୍ରାମବାସୀ କାକଟପୁର ,ଭୁବନେଶ୍ୱର ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କରିବା ସହ ଧାରଣାରେ ବସିଥିଲେ।

ବିବାଦ ବଢୁଥିବା ଖବର ପାଇଁ ନୟାହାଟ ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ଓ ନିମାପଡା SDPO ପହଞ୍ଚି ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିବା ସହ ବାସୁଦେବ ମନ୍ଦିର ସିଧା ଏକ  stop ବୋର୍ଡ ଦେବାକୁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ରାସ୍ତା ରୋକ ଉଠିଥିଲା। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଜଣା ଗାଡିଟିକୁ ପୋଲିସ ଧରିପାରିନାହିଁ। ଶବକୁ ଜବତ କରି ପୋଲିସ ଚାରିଛକ ମେଡିକାଲକୁ ପଠାଇଛି ।

   Related Posts