AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

କୋଣାର୍କରେ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା : ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲା ପୋଲିସ

20/10/2018 at 10:36 AM

କୋଣାର୍କ ୨୦|୧୦: କୋଣାର୍କରେ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ଦିନକୁ ଦିନ ଜଟିଳ ହେଉଛି । ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖିଲା କୋଣାର୍କ ପୋଲିସ । ଅଟକ ଯୁବକ ହେଲେ କାଳିଜାଇ ଲଜ୍ ମ୍ୟାନେଜର ଶିବ ବେହେରା । ଗତକାଲି ବିଭିନ୍ନ ଲଜ୍ ଉପରେ କୋଣାର୍କ ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରି ଶିବ ବେହେରାକୁ ଅଟକ ରଖିଛି । ପୂର୍ବରୁ ପେ।ଲିସ ଏହି ଘଟଣାରେ ଘର ମାଲିକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରି ଛାଡି ଦେଇଛି । ଏହି ଘରେ ମଧ୍ୟ ଲଜ୍ ଚାଲିଥିଲା । ଏହି ଲଜ୍ ର ମ୍ୟାନେଜର କୃଷ୍ଣ ବେହେରାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଅଟକ ରଖିଛି ।

କୋଣାର୍କରେ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସାଂଘାତିକ ଗୁମର ଗୁମୁରୁଛି । ପୋଲିସ କହିବା ଅନୁସାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏଠାକୁ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଅଣାଯାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ସେହି ଯୁବତୀ ନୁହନ୍ତି ଆଉ କିଛି ଯୁବତୀ ଓ ଦଲାଲ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି । ଯଦି ପୋଲିସ କଥା ସତ ତେବେ ସଂଘାତିକ ।

ଅନ୍ୟପଟେ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ଦ।ବିରେ କେ।ଣାର୍କ ମହିଳା ସଙ୍ଗଠନର ଶତାଧିକ ମହିଳା କେ।ଣାର୍କ ଥାନା ଘେରାଉ କରିବେ । କୋଣାର୍କ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ବାହାରି କୋଣାର୍କ ବଜାର ପରିକ୍ରମା କରିବେ ଶତାଧିକ ମହିଳା ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବଙ୍ଗୀୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୧୦ ଦିନ ଧରି ଗୋଟିଏ ଘରେ ୧୦ରୁ ୧୫ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯେ।ଗ ହୋଇଥିଲା । ୧୦ ଦିନ ଧରି ଗୋଟିଏ ଘରେ ବନ୍ଦ ଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ପୋଲିସ ଓ ଅଗ୍ନିଶମ ବିଭାଗ । କାମ ଦେବାକୁ କହି ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ୧୦ ରୁ ୧୫ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀ । ଗୁରୁତର ପୀଡିତାଙ୍କୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts