ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଷ୍ଟାଫ୍ ବସ୍ ଉପରକୁ ତୀର ମାଡ: ଜଣେ ଗୁରୁତର, ବସରେ ଲାଗି ରହିଛି ବହୁ ତୀର

23/10/2019 at 1:08 PM

ଘଟ ଗାଁ୨୩|୧୦: ଷ୍ଟାଫ୍ ବସ୍ ଉପରକୁ ତୀର ମାଡରେ ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ବର ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଦୈତାରି ମାଇନ୍ସରେ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଦୈତାରି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଓଏମସି ଦୈତାରି ମାଇନସ୍ ରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ କର୍ମଚାରୀ ମାନଙ୍କୁନେଇ ଷ୍ଟାଫବସ ଦୈତାରିରୁ – ବଳିପର୍ବତ ଆସୁଥିବା ସମୟରେ ତାରିଣୀ ଗେଟ ପାଖରେ ବସ ଉପରକୁ କିଛି ଅଜଣା ଲୋକ ତୀର ମାଡ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ତୀର ମାଡରେ ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ବର ହୋଇଛନ୍ତି । ତୀରମାଡରେ ଆହାତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ  ନାଁ ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତ  ଓ  ତାଙ୍କ ଘର ଯାଜପୁର ବୋଲି  ଜଣାପଡିଛି  । ସେ କେସିସି  ଠିକା କଂପାନୀରେ କାମକରୁଛନ୍ତି । ତୀରଟି ସିଧା ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତଙ୍କ ପେଟରେ ବାଜି  ପଶି ରହିଥିଲା । ଆହାତଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ କଳିଙ୍ଗନଗରରେ  ଥିବା ଟାଟା ମେଡିକା ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇ ଥିବାବେଳେ  ଘୀର୍ଘ ୪ଘଣ୍ଟା ଅପରେସନ କରାଯାଇ ତୀର ବାହାର କରାଯାଇଛି ।

ବହୁ ତୀର ଏବେବି ବସରେ ଲାଗିରହିଛି । ତୀର ମାଡର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଠ ରହିଛି । ତେବେ ଏହା ୟୁନିୟନ ବିବାଦ କିମ୍ବା ସ୍ଥାନୀୟ ନିଯୁକ୍ତିକୁ ନେଇ ହୋଇଥାଇ ପାରେ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି । କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏହିଭଳି ତୀରମାଡ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts