scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ମଙ୍ଗଳପୁର ଥାନା ଅଂଚଳରେ ବଧୂ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଜଣେ ଅଟକ

30/10/2018 at 8:46 PM

ଯାଜପୁର ୩୦|୧୦: ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ମଙ୍ଗଳପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଇଶ୍ବରପୁର ପଂଚାୟତ ଠାକୁର ପାଟଣା ଗାଁରେ ବଧୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଝିଅକୁ ମାରିଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ବାପଘରଲୋକେ । ବିଝାଂରପୁର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ଦାଦା । ଅଭିଯୋଗରେ ଶାଶୂ ଘର ଲୋକେ ସମସ୍ତେ ଏଥିରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ଜଣକୁ ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।

ଯାଜପୁର ଜିଲା ମଙ୍ଗଳପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଇଶ୍ବରପୁର ପଂଚାୟତ ଠାକୁର ପାଟଣା ଗାଁରେ ଘଟିଛି େହି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଠାକୁର ପାଟଣା ଗାଁର ନିଳମଣୀ ରାଉଳଙ୍କ ଝିଆରି ମଧୁସ୍ମିତାଙ୍କ ବିଝାଂରପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବ୍ରାହ୍ମଣୀ ଗାଁ ଅଂଚଳର ଧରଣୀଧର ସାମଲଙ୍କ ପୁଅ ଦୀପକଙ୍କ  ଆଜିକୁ ୩ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିବାହ ସମୟରେ ଆବଶ୍ୟକ ଜାନିଯୌତୁକ ଦିଆଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତି ସମୟରେ ଶାଶୁ ଘର ଲେକେ ତାକୁ ଅଧିକ ଯୌତୁକ ଆଣିବା ପାଇଁ ଦାବୀ କରି ଆସୁଥିଲେ । ଏପରିକି ତା ଉପରେ ଶାରିରିକ ଓ ମାନସିକ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ମଧ୍ୟ ଦେଉଥିଲେ ।

କିଛିମାସ ତଳେ ମଧୁସ୍ମିତାଙ୍କର ଏକ କନ୍ୟା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରଠାରୁ ଶାଶୂ ଘର ଲୋକଙ୍କ ଅତ୍ୟାଚାର ଆହୁରି ବଢିଯାଇଥିଲା । ଗତ ୨୮ତାରିରେ ଶାଶୂ ଘର ଲୋକେ ତାକୁ ମାରି ଦେଇ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ତାକୁ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ତେବେ ପରେ ସେଠାରୁ କୁଆଡେ ପଳାଇଥିଲେ । ପରେ ବାପ ଘର ଲୋକେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ମଧୁସ୍ମିତାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।  ମଧୁସ୍ମିତା ଶାଶୁ ଘର ଲୋକେ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ବିଝାଂରପୁର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ବାପଘର ଲୋକେ । ପୋଲିସ ଅଭିଯୋଗ ପାଇବା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଶବକୁ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ନିମନ୍ତେ ପଠାଇଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଶାଶୁ ଘର ପକ୍ଷରୁ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚାରା ଉଚୁରା କରୁଛି ।

   Related Posts