scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପୋଲିସର ଦକ୍ଷତା ମାପିବେ ସାଧାରଣ ଲୋକେ, ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କ ପାଖକୁ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ କଲ୍‌ସେଣ୍ଟରରୁ ଏକ କଲ୍ ଆସିବ

30/08/2019 at 11:44 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩୦|୮: ପୋଲିସର ଦକ୍ଷତା ମାପିବେ ସାଧାରଣ ଲୋକେ । ଥାନାରେ ପୋଲିସର ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କୁ ବ୍ୟବହାର କିଭଳି ଓ ତଦନ୍ତରେ ଅଭିଯୋଗକାରୀ କେତେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ସେନେଇ ପୋଲିସକୁ ମାର୍କ ବି ଦେବେ ଅଭିଯୋଗକାରୀ । ପୋଲିସ ଡିଜି ବି .କେ ଶର୍ମା ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ କଲ ସେଣ୍ଟରୁ ଏକ କଲ ଆସିବ ।  ଏଥିରେ  ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କୁ ପୋଲିସର ଥାନାରେ ବ୍ୟବହାର, ଦକ୍ଷତା ଓ ତଦନ୍ତର ଦିଗକୁ ନେଇ ୫ଟି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରାଯିବ । ପ୍ରତି ପ୍ରଶ୍ନରେ ୧ ରୁ ୫ ମାର୍କ ଦେବେ ଅଭିଯୋଗକାରୀ । ଆଉ ଏହା ହିଁ ଥାନା ବାବୁଙ୍କ ଦକ୍ଷତା ମାପିବ ।

ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ମୋ ସରକାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ପୋଲିସ ବିଭାଗରେ ଲାଗୁ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପୋଲିସ ଡିଜି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହାସହ ଏଣିକି ଅନ୍ ଲାଇନରେ ଏତଲା ଦାଖଲ କରିପାରିବେ ଅଭିଯୋଗକାରୀ । ଆଜି ‘ମୋ ସରକାର’କୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା ।

ଡିଜିପିଙ୍କ କ୍ୟାମ୍ପ ଅଫିସରେ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଡିଜିପିଙ୍କ ସହ ବହୁ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ପ୍ରଶିକ୍ଷଣରେ ଥାନାରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଚାର ବ୍ୟବହାର ସହ ୮ଟି ଦିଗ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ବ ଦିଆଯାଉଛି

   Related Posts